Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 08:56

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 grudnia 2008, o 20:23 
Wlasnie ogladam fotki, nie wszystkie skory maja podgrzewanie Zmartwie Ciebie niestety :(

[ Dodano: Sro 03 Gru, 2008 20:35 ]
Pytanie czy pod te 2 srodkowe kostki masz cos podlaczone (biala i czarna) z drogiej strony od tego peszelka co wychodzi spod podlogi??

powinienes miec te oto bezpieczniki wlozone w tych miejscach bez nich nie ruszysz z miejsca

Obrazek

Obrazek

Jesli masz wlozone bezpieczniki i kable sa podlaczone sprawdz miernikiem rezystancje i czy przechodzi masa i + na kablach pod fotelem ktore wychodza z podlogi i odpowiadaja za podlaczenie ogrzewania w siedzeniu.


Daj znac co i jak.

Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 grudnia 2008, o 22:07 
ok, dzięki jutro sprawdzę

ale wydaje mi się ze bezpieczniki u mnie są inaczej ułożone, sprawdzę

serdeczne dzięki za pomoc

[ Dodano: Czw 04 Gru, 2008 09:00 ]
cześć

dodałem jeden bezpiecznik i zaczeły grzać :) kamień z serca

chociaż myslałem że będzie bardziej ciepło, generalnie dopóki nie siedzę i tylko dotykam foteli ręką to prawie tego ciepła nie czuć, jak siądę jest już lepiej i czuć zarówno na plecach jak i pod tyłkiem :)

serdeczne dzięki za pomoc tomek24, nalezy Ci się duży browarek

pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2008, o 09:01 
masz numer bezpiecznika i ryskunki na skrzynce pewnie taki fotelik z falka musisz sprawdzic inaczej sie nie dowiesz czy to to.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2008, o 16:41 
cześć

raz jeszcze potwierdzam że wszystko jest ok :) foteliki grzeją aż miło

tomek24, jeszcze raz serdeczne dzięki :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2008, o 23:51 
milo bedzie jak skorzyatasz z opcji pomogl :) pozdrawiam Ciesze sie ze grzeja


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2008, o 19:45 
elo, próbowałem właśnie znaleźć tą opcję ale z tego co zauważyłem to mogę to zrobić tylko jeżeli założę post, może się mylę :) będę jeszcze szukał


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2008, o 22:10 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Opcja "Pomogl" jest dostepna tylko dla startera tematu.




Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, o 18:32 
tak, myślałem :) dzięi SirAdam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 grudnia 2008, o 08:41 
77Maka77 Ty masz zwykle maty na 12V?

Ja wczoraj dostalem od szefa mate z BMW z dwoma kabelkami bialy i czarny/granatowy

I zastanawiam sie czy probowac to podlaczyc :) jeszcze tylko przyciski :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 grudnia 2008, o 17:32 
tomek24 napisał(a):
77Maka77 Ty masz zwykle maty na 12V?

Ja wczoraj dostalem od szefa mate z BMW z dwoma kabelkami bialy i czarny/granatowy

I zastanawiam sie czy probowac to podlaczyc :) jeszcze tylko przyciski :)


Na 12 v tak tyle tylko że przystosowane do regulacji . z dwoma przewodami będziesz mógł podłączyć ale tylko na włącz /wyłącz. Moja są z czterema przewodami. Jeśli chcesz podłączyć na włącz wyłącz to pociagnij tylko dwa przewody do jednej maty - jeden to masa a drugi z pinów x 12 i x 13 do lewej i prawej zołto czarny i czerwono czarny .


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2008, o 15:38 
dzieki ja jestem w trakcie zalatwiania przyciskow jeszcze maty musze wyczarowac.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2009, o 02:56 
Ja także się podłączę pod temacik. Jutro będę zakładał skórzaną tapicerkę. I mam takie pytanie w tej szynie z wtyczkami pod siedzeniem mam 4 wtyczki.

* zielona - napinacze ?
* żółta - poduszki ?
* czarna - podgrzewanie ?
* biała -podgrzewanie ?

Obrazek

Czy po demontażu starego fotela ujrzę gdzieś dwie brakujące wtyczki białą i czarną od podgrzewania ? Tak bym mógł podłączyć je do listwy ?


I pytanie co do montażu przycisków. Pod blendą mam 2 kostki jedną czarną i jedną zieloną.

Pytanie które kostki podłączyć pod przyciski ? Bez różnicy którą pod jaki fotel ?
No i jeszcze jedna kwestia ktoś pisał że zielona do lewego fotela a prawego czarna
. Może ktoś rozwiać moje wątpliwości z góry dziękuje

Pzdr. szary


Ostatnio edytowano 11 stycznia 2009, o 03:07 przez szary, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2009, o 08:25 
szary napisał(a):
Ja także się podłączę pod temacik. Jutro będę zakładał skórzaną tapicerkę. I mam takie pytanie w tej szynie z wtyczkami pod siedzeniem mam 4 wtyczki.

* zielona - napinacze ?
* żółta - poduszki ?
* czarna - podgrzewanie ?
* biała -podgrzewanie ?

[url=http://images33.fotosik.pl/439/57d4957a120a0476m.jpg]Obrazek[/URL]

Czy po demontażu starego fotela ujrzę gdzieś dwie brakujące wtyczki białą i czarną od podgrzewania ? Tak bym mógł podłączyć je do listwy ?


I pytanie co do montażu przycisków. Pod blendą mam 2 kostki jedną czarną i jedną zieloną.

Pytanie które kostki podłączyć pod przyciski ? Bez różnicy którą pod jaki fotel ?
No i jeszcze jedna kwestia ktoś pisał że zielona do lewego fotela a prawego czarna
. Może ktoś rozwiać moje wątpliwości z góry dziękuje
Pzdr. szary



Kolego szary polecam przeczytanie tego tematu w całosci , wszystko juz tutaj zostało napisane .

Krótkie podsumowanie w punktach .

1. Jesli chodzi o przyciski to zielona kostka przycisk lewy , czarna przycisk prawy ( wystarczyło przerzucić na poprzednią stronę gdzie są zdjęcia .
2. do każdego fotela podłacza się 4 przewody ( nie mam pojęcia o jakich brakujacych kostkach mówisz . w gniezdzie pod fotelem masz gniazda a w fotelu z podgrzewaniem powinienes miec wtyczki ( jeśli ktos nie wyciagnał z nich mat )

3. rowniez kilka postów wczesniej jest schemat z podłaczeniem . Jesli dalej nie jestes pewien ktore to kostki to zobacz z tyłu gniazda jakie przewody dochodzą .
i tak fotel kierowcy jedna kostka powinien byc przewód czarny i brązowy , druga kostka czarno czerwony i czarno zielony
fotel pasazera jedna kostka czarny i brazowy druga kostka czarno niebieski i czarno zołty . i to tyle.


Ostatnio edytowano 11 stycznia 2009, o 08:27 przez 77Maka77, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2009, o 11:11 
Temat cały przeczytałem chciałem sie tylko upewnić. Alę dzięki za info


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2009, o 15:11 
gratuluje zdobycia foteli podgrzewanych :) ja poluje na maty i nie mozna ich zdobyc poza ASO (wysoka cena) :(

Ale zato mam juz kostki i bede zakladal zwykle maty na 12V - moze jak zapodam rezystancje na jeden z kabli to mata bedzie moze grzala wg regolacji.

Tomek

[ Dodano: Sro 21 Sty, 2009 09:00 ]
jesli by ktos szukal info o rozbieraniu fotela:

http://mitglied.lycos.de/uslcrew/shz.htm

Tomek


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL