Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 09:28

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Xenony
PostNapisane: 28 marca 2006, o 20:38 
hej włączając się jeszcze przemo tutaj masz link do samych lamp http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=93502355 są firmy Depo ale widziałem je na live i wyglądają naprawdę dobrze chodzi o wykonanie jest ok do tego dokupujesz ten zestawik z mojego posta powyżej co zatwierdził kamilb :wink: i dzwonisz do tego człowieka z Warzszawy znów ukłon w stronę kamila, bo gość jest naprawdę kumaty ikupujesz u niego kostki, lampki do kirunkowskazów, oraz pierścienie mocujące żarówkę xenon i śmigasz na xenonach za około 1300 - 1400 zeta. Sorry że tak się rozgadałem :)


Ostatnio edytowano 10 lutego 2008, o 19:23 przez gnabas, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 marca 2006, o 21:49 
Depo niestety nie grzeszą jakością...lepiej dołożyć te kilka stówek i kupić tak jak mówi Kamil oryginały.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 marca 2006, o 22:36 
Oczywiście Julka nie zaprzeczam że oryginał to oryginał ale ja tylko podałem tańszą alternatywę, ale musze też dodać że kumpel miał w swojej 206stce oryginalne lampy i po 6 miesiącach totalnie zmatowiały kloszsze to znaczy pojawiło się na nich dużo rys potem zaliczył delikatnego dzwonka i od roku ma Depo i jeżeli chodzi o wytrzymałość klosz to jest dużo lepiej niż w oryginale, troszeczkę gorzej natomiast prezentuje się plastik z tyłu lampy ale przecież to nie jest już tak bardzo istotne :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 marca 2006, o 13:39 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2004, o 09:33
Lokalizacja: Katowice
za 1800 to ja moge nowe zalatwic bez problemow

_________________
Opel Z-series Consultant
Z20LET Z20LEL Z20LER Z20LEH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 marca 2006, o 14:00 
A co sądzicie o tych lampach klik
I do tego ten zestaw za 500zł ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 marca 2006, o 16:26 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
nero6 napisał(a):
A co sądzicie o tych lampach klik
I do tego ten zestaw za 500zł ?



hehe,
to takzwane Angel Eyes, najwiekszy zlom jaki kiedykolwiek zostal w niemczech do ruchu dopuszczony.
Chlopaki sie na poczatku rzucili na to, a teraz kazdy patrzy jak to sprzedac, powod;
intensywnosc swiatla jest bardzo, ale to bardzo mizerna.
Czlowiekowi przypominaja sie czasy przed wynalezieniem zarowki halogenowej.
Fazit;
odradzam kupowania tego.




SirAdam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 marca 2006, o 16:44 
SirAdam napisał(a):
powod;
intensywnosc swiatla jest bardzo, ale to bardzo mizerna.
Czlowiekowi przypominaja sie czasy przed wynalezieniem zarowki halogenowej.

odradzam kupowania tego.




SirAdam


mój kumpel zanim kupił angel eyesy do Tigry miałe normalne światla,dobre żarówki i był bardzo zadowolony było dalekie równomierne światło.
Potem rzucił sie na anielskie oczy i teraz strasznie narzeka jakies rozproszone światło i mówi że super świecą ale na boki niestety.
Ładnie wygladaja i tyle :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 października 2006, o 20:13 
kamilb napisał(a):
Za 1800zł to kupujesz orginalne xenony do astry w super stanie

1.Czy orginalne lampy xenonowe mają mozliwosc uzywania swiateł mijania i drogowych?
2.Czy pasują od astry 2 ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 października 2006, o 21:34 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
1. mijania - ksenon, drogowe - H7
2. tak





Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 października 2006, o 21:40 
SirAdam napisał(a):
1. mijania - ksenon, drogowe - H7
2. tak
Adam


Dzieki


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 października 2006, o 22:03 
kurde ja myslalem juz o wsadzeniu ale chce rozwiazac jakos problem poziomowania ich ... macie jakis knowledge?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 listopada 2006, o 09:45 
Ja też zabieram się za xenony w moim aucie. Chciałbym kupić oryginalne lampy hella kompletne jednak różnie to jest z tą kompletnością. Najczęściej brakuje wtyczek z kawałkami kabli. Trzeba wtedy kombinować z wsuwkami i zalewaniem silikonem (niech żyje! :D ). Niekiedy nie ma silniczków do sterowania pochyleniem soczewki. Tak więc potrzebuję takich informacji:

1. Schemat podłączeń w gniezdzie reflektora ksenonowego
2. Czy silnik regulacji zwykłego reflektora pasuje do ksenonowego
3.Jak sprawdzić stan żarnika podczas kupna używanego reflektora
4. No i samopoziomowanie.... niech w końcu ktoś (czyli Adam :P ) wyjaśni jak to się odbywa w coupe.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 listopada 2006, o 09:47 
nash5009 napisał(a):
kurde ja myslalem juz o wsadzeniu ale chce rozwiazac jakos problem poziomowania ich ... macie jakis knowledge?


Też szukam info na ten temat. Teoretycznie jest to do zrobienia. Trzeba znać zakres napięc na których pracuje silnik regulacji reflektora i do tego dobrać odpowiedni rezystor, umieścić go na tylnej osi i odpowiednio wykalibrować. Fajnie sie to pisze... gorzej wykonać :(

Znalazłem coś. Dużo na temat przeróbki na xenony jest tutaj , także cały opis jak wygląda regulacja.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 listopada 2006, o 17:50 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Regulacja jest za pomoca sensora ktory siedzi na tylnej osi i mierzy odleglosc osi do karoserii.
Im wiekszy ciezar zaladujesz tym bardziej "siada dupa" czyli nadwozie zbliza sie do tylnej belki na ktorej to jest ten sensor zamontowany.

Cos mi sie kiedys obilo o uszy ze sa juz jakies kable do xenonow w wiazkach pochowane, trzeba je tylko wyszukac, ale to jest absolutnie niesprawdzona informacja.
Wtyczek na reflektory xenonowe naturalnie nie ma, trzeba jes samemu zorganizowac, i zamontowac (trudna sprawa)



Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 listopada 2006, o 20:41 
[Wtyczek na reflektory xenonowe naturalnie nie ma, trzeba jes samemu zorganizowac, i zamontowac (trudna sprawa)
Adam[/quote]

Same kostki ciezko jest kupic.... wiec u mnie nie czekałem i zalałem silikonem :lol:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL