Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:38

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Xenony
PostNapisane: 23 października 2005, o 21:25 
Mam sprawe czy mogl by ktos zalatwic lub wie gdzie kupic lampy xenonowe do astry 2 coupe lub zwyklej bo to przeciez bez ruznicy. Chodzi mi o caly komplet z przetwornica zarowka i oczywiscie z kloszem :lol: Niedrogo bo na alegro to kosmiczne ceny chyba ze nie da sie taniej.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 października 2005, o 21:43 
Z tego co ja szukałem to ponizej 1500zł cieżko znaleźć
Ja swoje kupiłem za 1600zł w super stanie i z kostkami :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 października 2005, o 21:47 
A gdzie kupiles?? Z przetwornicami i zarowkami???


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 października 2005, o 22:56 
Kupowałem w Warszawie u człowieka zajmującego się handlem Xenonami jak chcesz to Ci poszukam telefonu, kupiłem cały komplet z żarnikami i przetwornicami


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2005, o 07:28 
To daj numer do tego kolesia. I jak ktos wie kto jeszcze moze miec takie xenony dajcie znac.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2005, o 11:05 
możesz dać te co masz do przerobienia... jeśli się byś się an to zdecydował mogę załatwić na człowieka, który robi to profi i za rozsądne pieniądze (kilku znajomych u niego już robiło...)

pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2005, o 14:26 
To daj daj namiar na tego kolesia co przerabia i z kad on jest? I ile to by kosztowalo orientacyjnie? Dzieki serdeczne z góry


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2005, o 15:36 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2004, o 09:33
Lokalizacja: Katowice
moze Titleist sie cos wypowie ;) hihihihi

_________________
Opel Z-series Consultant
Z20LET Z20LEL Z20LER Z20LEH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2005, o 16:03 
radze ci kupic orginalne xenony poniewaz maja zupelnie maja zupelnie inna konstrukcje przystosowana po zarniki i sa soczewkowe . Zwroc tez uwage na zarowki aby byly nowe i na przetwornie aby byly takie same poniewaz po zalozeni lampy beda swiecic zupelnie inacze i w innych kolorach . Pamietaj takze o kosztach zalozenia to ok 100zl.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2005, o 16:59 
Cytuj:
radze ci kupic orginalne xenony poniewaz maja zupelnie maja zupelnie inna konstrukcje przystosowana po zarniki i sa soczewkowe

zgadzam sie :D ja najpierw miałem u siebie kombinowane lampy czyli żarniki xenonowe wsadzone w zwykłe lampy i moze świeciło to nie najgorzej ale wygląd soczewki jest o niebo lepszy :D
Cytuj:
Pamietaj takze o kosztach zalozenia to ok 100zl.

Dla każdego kto ma choćby troche myśli technicznej założenie orginalnych lamp xenonowych nie powinno sprawić problemu. Jedynie troche lutowanka bedzie ,ponieważ zwykłe lampy maja odzielne przewody do każdej żarówki natomiast xenon ma jedna kość doprowadzająca wszystkie przewody do lampy ale z tym też nie ma problemu ponieważ kolory kabelków są takie same. No i przy zakładaniu lamp trzeba zdjąć zderzak ale to akurat w asterce jest dziecinnie proste :mrgreen: .Więc jedyny za co bys musiał jeszcze zapłacić po założeniu lamp to ich ustawiemnie około 10zł. Jak bys do tego chciał miec xenony na prawie legalu 8) to trzeba by jeszcze spryskiwacze wrzucić --http://www.czapp.szczecin.pl/~molder/att/viewtopic.php?t=543


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2005, o 21:04 
Widze mała roznice zdan. Wiec co najlepiej zrobic aby wydac rozsadne pieniadze a żeby wszystko bylo git? :idea:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2005, o 22:16 
Sprawa prosta kupuj orginalne lampy xenonowe i jak umiesz posługiwac się kulczami i lutownicą to montuj sam a jak nie to zleć komus montaż :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2005, o 22:20 
Ja proponuje orginal poniewaz lustra zwyklych lamp nie sa przystosowane do zarowek xenonowych , ale jesli chcesz jednak przerobic to zwroc uwage na zarowki aby byly do lamp bez soczewek takie jak sa w volvo i renault ale osobiscie nie polecam(roznia sie symbolem do soczewek jest chyba "s" a do zwyklych chyba "c" ale nie pamietam wiec jeszcze sie dowiedz). Przy montazu dokup kostki ktore wlutujesz w wiazke samochodu i lampe to da ci mozliwosc odpiecia xenonu w kazdej chwili i podpiecia zwyklej lampy. Pozdrawiam i zycze udanych zakupow :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2005, o 15:30 
To gdzie najlepiej kupic orginalne xenony (komplet) i za jakie pieniadze zeby nie przeplacic?? Bo widzialem na allegro a moze gdzies jeszcze sa???


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2005, o 22:09 
Za 1500 mozna kupic lampy z nowymi zarowkami nigdy nie klejone i taki komplet ci polecam poniewaz klejone moga zawsze parowac a to przy zakupie trudo sprawdzic. Najtaniej spotkalem sie z cena 1200 zlotych tylko byly klejone a 300 zlotych przy takim zakupie to niewielka roznica a mozesz pozniej zalowac.Ja zaplacilem za swoje 1500 i sa idealne. Pozdrawiam


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL