Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 22:49

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 stycznia 2009, o 16:42 
Witam wszystkich, z raci tego ze nie lubie z niczym czekac na ostatnia chwile ,dlatego też chce juz teraz naprawić steriwanie wentylatorem klimy.Powiedzcie mi tylko gdzie on sie znajduje? od jakiej strony odkręcic? i czy jest rozbieralny? uzywke moge miec za 280zł ale z racji tego ze jestem elektronikiem to jak tam bedą jakieś przekaźniki to bez problemu wymienie.komp wywala mi usterke statyczna numerem 17 i pisze ze to sterownik wentylatora klimy albo sam wentylator / brak przejscia .testowałem to na KTS-ie i na TECH2pl


Ostatnio edytowano 22 stycznia 2009, o 20:12 przez Marco, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2009, o 17:49 
Sterowniku do z22se musi mieć symbol "CU" jest on przykręcony do lewej podłużnicy, jest koloru białego, jak wjedziesz na kanał, lub ściągniesz koło i zdejmiesz nadkole zobaczysz go bez problemu, prostokątna biała skrzynka, do której sa podpięte dwa piny - jeden id wiązki wentylatorów, drugi wychodzi z instalacji elektrycznej coupe. Jeśli możesz mieć używkę za 280 zł to kup pod warunkiem, że jest sprawna, przypominam, że symbol musi mieć "Cu" najczęściej jest firmy Delfi. Nowy w aso około 450 zł. Sterownik jest rozbieralny.

Maciej


Ostatnio edytowano 22 stycznia 2009, o 17:50 przez Spiderxxx, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2009, o 20:11 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Marco,

Nie piszemy na forum duzymi literami, tytulow tez nie :!:
Tym razem przepuszcze, ale prosze sie dostosowac.

Co do tematu, to Spiderxxx, Ci juz wszystko wytlumaczyl.
A gdybys nie byl leniwy i 5 min. poswiecil na szukanie to znalazlbys juz istniejacy topic na temat sterownika i innych dupereli z klima i chlodzeniem, i moglbys tam ewtl. pytanie dopisac.
No ale to gdybys nie byl leniwy........




Adam


Ostatnio edytowano 22 stycznia 2009, o 20:14 przez SirAdam, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2009, o 00:50 
Z literami masz racje, co do szukania to przejżałem te tematy, ale niebyło w nich napisane ze to na lewej podłuznicy pod nadkolem, i ze zobacze dopiero jak koło bedzie zdjęte.Wracając do tematu , miałbym morzliwość sprawdzenia tej urzywki.dzis podpiołem muj interfejs i w tech2pl od "seala" dałem na badanie ukłądu chłodzenia.tam wyskoczyły 2 błędy, tzn. 163 oraz 17 , co ten pierszy oznacza nie mam pojęia?. W programie dałem na opcje bloki pomiarowe i ustawiłem test wyświetlacza, osobom które tego progamu urzywały nie musze tłumaczyc ze to akurat tego nie oznacza bo cąły program jest przetłumaczony z wegierskiego i są takie przekłąmania. potem dałem na pierwszy przycisk od lewej z dziwnymi napisami i załączyły sie oba wentylatory !!! Ten od klimy zaczoł sie powoli rozkręcac aż wszedł na obroty, czyli z wentylem bedzie wszystko OK . Jedyną zeczą jaka mogła nawalic to np. pierszy bieg wentylatora w steroewniku, bo to w nim zapewne wszytko zachodzi.Jak sie myle prosze poprawić.

PS: podczas zapalonego silnika i z nieprzekręconą stacyjką błedy da sie wykasowac ale kiedy tylko przekręce stacyjke to pojawi sie bład numerem 17 i NIE DA SIE GO WYKASOWAĆ!? wiem ze jeden z forumowiczów tez ma taka sytuacje, czym to jest spowodowane?


Ostatnio edytowano 23 stycznia 2009, o 00:52 przez Marco, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2009, o 03:03 
Ja mialem taki sam problem ale nie pamietam jakie byly to bledy. powodem byl 2 wtyczki ktore wpina sie w modol. Kupilem 2 uzywane przeciolem kable polutowalem zaizolowalem i gra gitara bo jak bys chcial nowa wtyczke to cala wiazka kosztuje w serwisie 1000 zł.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2009, o 08:27 
Ja ma taki sam problem.
Pojawia mi sie blad nr 17 ale jak auto nie jest zapalone jak zapale to pisze ze nie ma bledow.
dziwne to jest.
Ja jeszcze narazie nic z tym nie robilem


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2009, o 12:25 
Marco napisał(a):
morzliwość urzywki podpiołem muj urzywały zaczoł .....

Rany. Staraj się używać jakiejś autokorekty czy coś.


Ostatnio edytowano 23 stycznia 2009, o 12:26 przez KUPERnick, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2009, o 12:51 
Marco napisał(a):
Jak sie myle prosze poprawić.
10 błędów naliczyłem . jesteś Chłopie Obcokrajowcem ? bo jeśli nie to wysil się trochę . to jest brak szacunku dla Czytających (.)/


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL