Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 marca 2024, o 13:54

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 listopada 2015, o 21:41 
Offline

Dołączył(a): 7 września 2015, o 19:35
Imię: Paweł
Silnik: Z20LET
Witam, mam spory problem z elektryką w mojej bertonce. Na początku dodam, że jestem zielony w tych sprawach i od 2 dni walczę z uporaniem się z tym problemem. Zaczęło się od podłączenia cb radia. Chciałem się podpiąć pod radio cd ale gdy już wszystko podłączyłem w cb było słychać wszystkie szumy i odgłosy z silnika. Postanowiłem się więc podpiąć pod zapalniczkę od tyłu. Wszystko poszło cacy, cb radio działa. Zacząłem składać wszystko do kupy, po podłączeniu radia dwa głośniki zaczęły mocno, bardzo mocno trzeszczeć. Pomyślałem ze kabelki gdzieś pomyliłem. Kombinowałem na wszystkie możliwości, wypiąłem kabelki pomarańczowy i niebieski, czyli od podświetlenia i anteny i od tamtej pory zaczęły się dziać cyrki. Zgasł mi jeden zegar od doładowania turbo, od temperatury oleju działał. Radio nie chciało się wcale włączyć. Jeden z tych zegarów ciągle się palił i nie gasł po wyłączeniu zapłonu. Dzisiaj trochę pogrzebałem, za licznikiem znalazłem masę od zegarów i coś chyba nie łączyło bo teraz zegary działają ale nie wyłączają sie razem z zapłonem. Druga sprawa co do tego radia. Na kostce prąd stały jest ale tego od stacyjki brak, radio się więc nie włącza. Połączyłem kabelek od radia czerwony z zółtym to radio odpala. Bezpieczniki sprawdzone- wszystkie są ok. Nie mam już pomysłu gdzie i czego szukać. Jeżeli będzie potrzeba to dodam jakieś zdjęcia. Zegarów sam nie montowałem więc jak wpięte i gdzie są to nie mam pojęcia. Mam nadzieje, że coś pomożecie. Z góry dzięki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL