Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 23:38

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2008, o 15:16 
Dzieki. Dzwoniłem do tego goscia cena 140zł i tylko on naprawia z allegro wiec pewnie z tad taka cena


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sierpnia 2009, o 20:07 
Potrzebuję wyświetlacz do swojej astry, straciłem kilka linii pionowych, a posiadam moduł z 32-pinowym gniazdem...

Może miał ktoś podobny problem, muszę kupić cały moduł, sam wyświetlacz, czy da się jakoś naprawić?

Na allegro jest jeden taki jak ja mam, ale kosztuje 600zł ;/ Dzwoniłem i to nie jest pomyłka, więc nie bardzo wiem co zrobić z tym...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sierpnia 2009, o 20:18 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
Poszukaj, a znajdziesz odpowiedź na forum.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sierpnia 2009, o 21:07 
Szkoda tylko, że nie znalazłem informacji, ktore by mi w czymś pomogły... Stare linki nie działają a na allegro i szrotach nic konkretnego nie mogę znaleźć


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sierpnia 2009, o 21:32 
jak brakuje linii to przeciez da sie to naprawic, na tym samym allegro sa ogloszenia o regeneracji.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sierpnia 2009, o 22:22 
Polecam naprawe tutaj : http://www.allegro.pl/item723348640_wys ... prawa.html

Link do profilu sprzedawcy: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3407758


Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2009, o 22:42 przez Binio, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sierpnia 2009, o 16:31 
Dla zainteresowanych:

Dostać taki wyświetlacz jest strasznie ciężko, nawet uszkodzony...

W ASO cena ponad 2000zł, w jednym ASO usłyszałem 2600zł ;]

Jeżeli chodzi o naprawę to większość odmawia, ale są chętni do podjecia próby - prawdopodobieństwo powodzenia nie jest duże

Dzięki Bibio za namiar, akurat do tego gościa będę wysyłał


Góra
  
 
PostNapisane: 25 lutego 2010, o 15:09 
Pozwolę sobie odkopać temat;Czy jest ktoś kto regenerował sobie te zanikające pixele ? i czy to działa? po jakim czasie znowu sie psuje? Właśnie dziś wysłałem ten wyświetlacz do jakiegoś magika z Poznania i tak sie zastanawiam teraz czy sie opłacało?


Góra
  
 
PostNapisane: 25 lutego 2010, o 15:46 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 października 2008, o 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Artur
Silnik: Y22DTR
lukazz, zależy za ile Ci to zrobią?

Na allegro jest gościu co co jakiś czas ma nowe MIDy, Manieczka od niego brał. Były chyba po 200 zł.

cheers,
Art

_________________
"top down" non stop ::love


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lutego 2010, o 19:02 
Art
150+koszty wysylki.
200zl? nie wierze.
za 200 zeta widzialem tylko uszkodzony.Jest jeden dobry za 650 i do tego bym musial odpowiedni do silnika program wgrac.


Góra
  
 
PostNapisane: 25 lutego 2010, o 19:07 
lukazz napisał(a):
Art
200zl? nie wierze.

Warto dodać, że to była nówka sztuka. Gość tym handluje na allegro z tego co czytałem na forum.


Góra
  
 
PostNapisane: 25 lutego 2010, o 19:30 
Te nowe midy z allegro to juz historia, rzeczywiscie byly po 200zl, ale juz nie ma i nie bedzie (moze kolesia juz zwolnili z fabryki :D )
Chociaz ostatnio udalo mi sie kupic noweczke z drugich rak i od dwoch dni smiga w aucie :)

Co do regeneracji, działa, koles z Poznania daje na to rok gwarancji.


Ostatnio edytowano 25 lutego 2010, o 19:35 przez Binio, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
PostNapisane: 25 lutego 2010, o 19:32 
Nie pamiętam dokładnie ile kosztowała naprawa
Wszystkie brakujące pixele zostały uzupełnione i do tej pory spokój
U mnie był inny problem - przy rozbiórce szarpnąłem taśmę i straciłem kilka pionowych linii
Linie zostały uzupełnione (brakuje mi jednej całej linijki gdyż ścieżka była za mocno uszkodzona, do tego przy mrozach czasami zanikała mi również druga :/ )
Naprawa miała miejsce jakieś pół roku temu, na razie spokój
Generalnie jeżeli nie masz większych uszkodzeń i brakuje Ci kilku pixeli to możesz śmiało naprawić
Ale jeżeli dostaniesz nowego MID'a za 200 zł to bym sie nie zastanawiał (jak znajdziesz to daj znać na forum :D )


Góra
  
 
PostNapisane: 25 lutego 2010, o 22:36 
je tez taka podobna sytułacje mam powiem wam jedno te wyswietlacze sa strasznie wrazliwe na zmiane temp mi sie tak zaczelo dziac na zime ale podobna sytulacje mialem tez latem jak przesadzilem z klima czyli mocno wychlodzilem srodek a pozniej wyłaczylem i zaczelo leciec cieplejsze powietrze z nawiewow :) oj tam przeciesz wkoncu nase autka juz maja kilka latek czasmi ma prawo cos sie dziac ;)


Góra
  
 
PostNapisane: 27 lutego 2010, o 15:53 
adi napisał(a):
je tez taka podobna sytułacje mam powiem wam jedno te wyswietlacze sa strasznie wrazliwe na zmiane temp mi sie tak zaczelo dziac na zime ale podobna sytulacje mialem tez latem jak przesadzilem z klima czyli mocno wychlodzilem srodek a pozniej wyłaczylem i zaczelo leciec cieplejsze powietrze z nawiewow :) oj tam przeciesz wkoncu nase autka juz maja kilka latek czasmi ma prawo cos sie dziac ;)


jakby ktos potrzebował http://moto.allegro.pl/item936888115_mid_komputer_pokladowy_astra_g_32_piny.html


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL