Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 00:34

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 sierpnia 2011, o 16:54 
nie pytałem o wtyczke przy zbiorniku tylko czy ten zbiornik jest przystosowany do spryskiwaczy świateł.


Góra
  
 
PostNapisane: 4 sierpnia 2011, o 21:48 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:03
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
jest. przeciez tam juz jest cale okablowanie wraz z przekaznikiem...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 września 2011, o 10:06 
WITAM
Chciałem sie podpiąć pod temat, a więc dzisiaj zacząłem się bawić w rozbieranie auta i pod schowkiem i pod lewarkiem zmiany biegów znalazłem wtyczki takie jak na zdjęciach. . . może ktoś wie gdzie one przychodzą? nigdzie nie znalazłem gniazda.
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
  
 
PostNapisane: 24 września 2011, o 10:30 
Ta w schowku wygląda na wtyk od zmieniarki. Na pierwszym zdjęciu wydaje mi się, że są to wtyczki od podgrzewania foteli. Na ostatnim to ja widzę chyba przewód antenowy.


Góra
  
 
PostNapisane: 24 września 2011, o 10:41 
W schowku sa dwie wtyczki. . . A ta antena od czego moze byc? Bo nie od radia :d


Góra
  
 
PostNapisane: 24 września 2011, o 12:37 
a nie jest to kabel od cb?


Góra
  
 
PostNapisane: 25 września 2011, o 09:21 
Daro napisał(a):
W schowku sa dwie wtyczki. . . A ta antena od czego moze byc? Bo nie od radia :d


Z tą anteną może to ktoś kiedyś miał GPS przed kradzieżą, miałem tak kiedyś w samochodzie . Centralki nie było co prawda ale okablowanie zostało. Nie masz na dachu może drugiej jakiejś antenki ?

W schowku albo kabel od telefonu albo od zmieniary

Między biegami

1 zielona i czarna od podgrzewania foteli. Druga niebieska może być od TC ale nie koniecznie. Zielona od automatu (skrzyni) a tamta mała od zapalniczki ;)


Góra
  
 
PostNapisane: 25 września 2011, o 12:21 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 października 2009, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Z tą anteną może to ktoś kiedyś miał GPS przed kradzieżą, miałem tak kiedyś w samochodzie . Centralki nie było co prawda ale okablowanie zostało. Nie masz na dachu może drugiej jakiejś antenki ?

W schowku albo kabel od telefonu albo od zmieniary

Między biegami

1 zielona i czarna od podgrzewania foteli. Druga niebieska może być od TC ale nie koniecznie. Zielona od automatu (skrzyni) a tamta mała od zapalniczki ;)[/quote]

wszystko się zgadza ale akurat ta niebieska kostka na 100% nie jest do TC.

_________________
Suzuki Swift 1.0GL 53KM 2003r.
Astra Coupe Turbo 245 KM 371 Nm ''już zostały tylko miłe wspomnienia''
Audi S4 Avant quattro 344 KM 410 Nm
Opel Zafira B OPC 240 KM 320 Nm krzysiek44


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 września 2011, o 20:28 
Dołącze sie do tematu ostatnio sciagałem podsufitke w swojej QP by ją wyprac i znalazłem tam jedną wtyczke która nie jest podłaczona znajduje sie nad głową kierowcy niestety nie zrobiłem zdjecia tej wtyczki ale czy jest możliwe ze to jest wtyczka od lusteka wewnętrznego fotochromatycznego czy tez dwie wtyczki musza byc podłączone pod oswietlenie lampki w podsuftówce choc nie zauważyłem tam dodatkowego wejscia na wtyczke. Nie znalazłem nic na ten temat wiec chciałem tu zapytac.


Góra
  
 
PostNapisane: 26 września 2011, o 20:32 
Lusterko fotochromatyczne nie występowało w Astrach, także wtyczka do niego nie ma prawa się tam znajdować. Zdaje mi się, że jedyna opcja to okablowanie pod szyberdach.


Góra
  
 
PostNapisane: 26 września 2011, o 22:04 
a mikrofon w lampce?


Góra
  
 
PostNapisane: 27 września 2011, o 19:47 
Dziękuje PiotrPP za informacje co do wtyczki...


Góra
  
 
PostNapisane: 27 września 2011, o 19:58 
ten czarny gruby, to na 100 % GPS , jedna kostka kolo biegów do skrzyni Automatycznej (lub obydwie lub jedna do fotela), w schowku jedna do zmieniary druga do lampki ! przeciez musiałes ja odczepić by wyciągnąć schowek !


Góra
  
 
PostNapisane: 4 października 2011, o 11:34 
Przypatrz się dokładnie, to nie jest od lampki (z lampki jest na 2 foto po lewej) , radio mam delco cdr500 więc wydaje mi się że tam zmieniary nie można podłączyć.
co do tego grubego to skąd by sie tam wział??? mam wyswietlacz vat3 a więc bez gps. . .


Góra
  
 
PostNapisane: 6 października 2011, o 12:32 
Jezeli nie mam niebieskiej wtyczki co teraz zrobic?
A mam z20let
przycisk jest zakupiony;/


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL