Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 02:08

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 października 2008, o 15:37 
Darek_21 napisał(a):
No własnie o to chodzi.czyli taka sama metoda jak była u mnie w bertonie.A dlatego teraz nie działą bo sa załozone oryginalne lampy.Na tych co ci sprzedałem sjR to własnie cos takiego działało.Byłem tylko ciekawy.dzieki za info


no coż... jak mi sprzedawales to utrzymywales ze musi dzialac i nie dziala dlatego ze moze odlaczone sa wtyczki od silniczków- faktycznie byly odłączone, ale co z tego skoro wiedziales ze nie zadziala? trzeba bylo mi od razu powiedziec, a nie ja móżdże juz pare miesiecy o co chodzi... [-X :^o a teraz okazuje sie jeszcze ze regulacja wysokosci swiecenia tymi srubkami tez nie dziala, prawy odbłysnik razem z xenonem lata w zasadzie luzem, lewy sie trzyma, ale nie da sie go ustawic zeby swiecil nizej- wali trohce za wysoko. Moze oszczedz mi dalszych nerwow i powiedz jak to wyregulowac- bo podobno to robiles.
Wiedziales ze jestem laik i to wykorzystales. Jak masz trochę honoru to mi teraz z tym pomóż.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 października 2008, o 15:59 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:03
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
jula, zarzuc linkiem gdzie w PL mozna to kupic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 października 2008, o 17:47 
sjR napisał(a):
jula, zarzuc linkiem gdzie w PL mozna to kupic
Dystrybutorzy Hella
Spośród kilku dystrybutorów, tylko trzech odpisało na mail i w BHMD jest najtaniej, bo kosztuje tylko 924 zł ;/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 października 2008, o 18:48 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:03
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
Jak by sie wiecej osob zebralo na to poziomowanie helli to mozna by wziasc z niemiec. 185€ za komplet to chyba niezla cena. Moze dalo by rade zalatwic jakis rabat przy wiekszej ilosci kompletow. Tylko pytanie... czy sa chetni ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 października 2008, o 19:04 
sjR napisał(a):
Jak by sie wiecej osob zebralo na to poziomowanie helli to mozna by wziasc z niemiec. 185€ za komplet to chyba niezla cena. Moze dalo by rade zalatwic jakis rabat przy wiekszej ilosci kompletow.
Cena na pewno lepsza niż w PL. Znając Niemców to na rabat bym nie liczył - przecież i tak obniżyli cenę z 225 EUR. Poza tym trzeba doliczyć koszty przesyłki i przelewu.
sjR napisał(a):
Tylko pytanie... czy sa chetni ?
W sumie ja mogłbym się zdecydować... :]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 października 2008, o 19:06 
cena niezla, jak poszukacie mi lampy za podobna cene, to biore


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 października 2008, o 10:15 
winczako napisał(a):
Darek_21 napisał(a):
No własnie o to chodzi.czyli taka sama metoda jak była u mnie w bertonie.A dlatego teraz nie działą bo sa załozone oryginalne lampy.Na tych co ci sprzedałem sjR to własnie cos takiego działało.Byłem tylko ciekawy.dzieki za info


no coż... jak mi sprzedawales to utrzymywales ze musi dzialac i nie dziala dlatego ze moze odlaczone sa wtyczki od silniczków- faktycznie byly odłączone, ale co z tego skoro wiedziales ze nie zadziala? trzeba bylo mi od razu powiedziec, a nie ja móżdże juz pare miesiecy o co chodzi... [-X :^o a teraz okazuje sie jeszcze ze regulacja wysokosci swiecenia tymi srubkami tez nie dziala, prawy odbłysnik razem z xenonem lata w zasadzie luzem, lewy sie trzyma, ale nie da sie go ustawic zeby swiecil nizej- wali trohce za wysoko. Moze oszczedz mi dalszych nerwow i powiedz jak to wyregulowac- bo podobno to robiles.
Wiedziales ze jestem laik i to wykorzystales. Jak masz trochę honoru to mi teraz z tym pomóż.

Na tamtych lampach co miałem wczesniej czyli tak jak kupiłem z Niemiec ktore pozniej sprzedałem srj działało ale jak zmieniłem lampy to nie pamietam dokładnie ale chyba były inne wtyczki.Lampy były ustawiane na stacji diagnostycznej i było ok


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 października 2008, o 13:33 
wtyczki są i pasują. moduł samopoziomowania tez jest, czujnik jest z tyłu. kabelki od modulu biegną do czujnika, silniczkow, akumulatora i jeszcze w jedna miejsce- ale nie wiem dokąd.
A nie wiem jak regulowali swiatła na stacji diagnostycznej skoro krecenie srubami regulacji pionowej i poziomej nic nie daje.. do tego jak juz pisalem, prawy odblysnik z żarnikiem(tak to sie nazywa?) lata w zasadzie luzno, ale swieci na szczescie w dół, wiec nikogo nie oślepia. Lewa swieci za wysoko.. i to juz jest problem.
Napisz czy jak robiles to combo tych lamp to moze przewidziales jakas regulacje? jak to zrobic?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 października 2008, o 13:51 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
winczako napisał(a):
prawy odblysnik z żarnikiem(tak to sie nazywa?) lata w zasadzie luzno


Pewnie zeskoczyl ten odblysnik z tego rebulatora bo ona jest na rakiej gumce montowany. Bynajmniej tak jest w tych zwyklych lampach nie xenonach.

_________________
SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP
Dianostyka OPEL i VAG -wszystkie modele wlacznie z najnowszymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 października 2008, o 15:30 
wesol napisał(a):
winczako napisał(a):
prawy odblysnik z żarnikiem(tak to sie nazywa?) lata w zasadzie luzno


Pewnie zeskoczyl ten odblysnik z tego rebulatora bo ona jest na rakiej gumce montowany. Bynajmniej tak jest w tych zwyklych lampach nie xenonach.


tak musi byc bo innego wyjscia niema.Trzeba wyciagnac silniczek od regulcji lamp i załzyc go jeszcze raz bo pewnie zeskoczył teraz.
A co do regulacji to na stacji diagnostycznej gosc regulował i ustawił


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 października 2008, o 18:53 
Darek_21 napisał(a):
wesol napisał(a):
winczako napisał(a):
prawy odblysnik z żarnikiem(tak to sie nazywa?) lata w zasadzie luzno


Pewnie zeskoczyl ten odblysnik z tego rebulatora bo ona jest na rakiej gumce montowany. Bynajmniej tak jest w tych zwyklych lampach nie xenonach.


tak musi byc bo innego wyjscia niema.Trzeba wyciagnac silniczek od regulcji lamp i załzyc go jeszcze raz bo pewnie zeskoczył teraz.
A co do regulacji to na stacji diagnostycznej gosc regulował i ustawił


ok, sprobuje tak zrobic:) A jak z ta regulacja jest? myle sie ze tymi srubkami sie reguluje?tylko ze jak krece to sie nic nie dzieje :(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 października 2008, o 19:14 
winczako napisał(a):
Darek_21 napisał(a):
wesol napisał(a):
winczako napisał(a):
prawy odblysnik z żarnikiem(tak to sie nazywa?) lata w zasadzie luzno


Pewnie zeskoczyl ten odblysnik z tego rebulatora bo ona jest na rakiej gumce montowany. Bynajmniej tak jest w tych zwyklych lampach nie xenonach.


tak musi byc bo innego wyjscia niema.Trzeba wyciagnac silniczek od regulcji lamp i załzyc go jeszcze raz bo pewnie zeskoczył teraz.
A co do regulacji to na stacji diagnostycznej gosc regulował i ustawił


ok, sprobuje tak zrobic:) A jak z ta regulacja jest? myle sie ze tymi srubkami sie reguluje?tylko ze jak krece to sie nic nie dzieje :(

Jak gosc mi regulował lampy to mowił ze trzeba sie troche nakrecic zeby ustawic ale ustawi sie
Tak to sa 2 srubki do regulacji gora doł i boki


Ostatnio edytowano 9 października 2008, o 19:15 przez Darek_21, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 października 2008, o 04:21 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
Darek_21 napisał(a):
tak musi byc bo innego wyjscia niema.Trzeba wyciagnac silniczek od regulcji lamp i załzyc go jeszcze raz bo pewnie zeskoczył teraz.


Nie chodzilo mi o zeskoczenie tej kulki silniczka regulacji tylko takiego kawalka plastiku co jest os regulacji recznej. Kolaga sam mowil ze nie zmienia sie ustawienie swiatel przy regulacji recznej wiec silniczek nie ma tu nic do gadania.

_________________
SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP
Dianostyka OPEL i VAG -wszystkie modele wlacznie z najnowszymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 października 2008, o 16:14 
czy żeby to spowrotem zalozyc musze zdejmowac reflektor? a co za tym idzie zderzak etc?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 października 2008, o 17:10 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
winczako napisał(a):
czy żeby to spowrotem zalozyc musze zdejmowac reflektor? a co za tym idzie zderzak etc?

inaczej niestety nie da rady

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL