Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 20 kwietnia 2024, o 08:05

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 stycznia 2007, o 11:05 
Podjechałem wczoraj do ASO z prośbą o odłączenie światła STOP-u ze spoilerka, bo tam ze cztery diody w sumie działają, i podłaczenie STOPU w klapie bagażnika. No i okazało się, że nie działa i trzeba całą kompletną lampkę kupić za 260 PLN. Dużo. Stąd moje pytanie do ogółu - czy rzeczywiście ta lampka z bagażnika jest nierozbieralna i wymienia się ją jako całość, czy może da się same żarówki wymienić? Przerabiał już ktoś podobny problem?
To taka sama lampka jak w sedanie?
Pozdr!
Piciu

PS. Sprawdzałem cenę także w sklepie z częściami do Opli: opel-madry.pl ma ją za... 300PLN! A miało być taniej :/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2007, o 14:54 
ty czekaj 3 switalo stopu masz w spojlerze a nie w klapie?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2007, o 15:36 
NasH napisał(a):
ty czekaj 3 switalo stopu masz w spojlerze a nie w klapie?

Mam i w spoilerku (diody) i w klapie. Chcę teraz podłączyć się pod to w klapie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2007, o 16:47 
nie bo myslalem ze masz jakiegos skladaka...

niestety nie pomoge bo nie mam skrzydla na klapie...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2008, o 23:07 
Odgrzebuje stary post ale wlasnie na niego natrafilem, nie ma odpowiedzi a niedawno przerabialem ten temat.

Teoretycznie STOP w klapie jest nierozbieralny. Kupuje sie caly, koszt 301pln w ASO, lub uzywaniec za 100pln na allegro.

Mowie teoretycznie, bo stara lampe rozebralem, jest w jednym miejscu klejona i tam sie ja da rozebrac.
Sa takie male dody na 4 nozkach kazda. Jak ktos ma sprzet to mozna je wymienic, potem pociagnac klejem obudowe i STOP jak nowy. :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2008, o 14:20 
marioo napisał(a):
4 nozkach kazda


chodzi o diode flux ... tak dla zainteresowanych


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 marca 2008, o 22:55 
Właśnie skończyłem zabawe z tym światłęm stopu. To wcale nie jest takie proste i nie polega tylko na wymianie diód. Ogólnie światlo stopu w klapie bagażnika jest bardzo kiepsko uszczelnione, co powoduje wlewanie sie wody do środka a co za tym idzie wszędzie peło "śniedzi". Także po ok.5 latach ścieżek na orginalnej listwie juz prawie nie ma i jedyne wyjscie to albo kupic nowa albo tak jak ja: wykrzystać stara listwe, wlutowac nowe zwykłe małe diody, dobrze uszczelnic, poskładac i gotowe.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 marca 2008, o 13:48 
Ja miałbym takie swiatło stopu z klapy bo zostało mi i lezy gdzies w garzzu po starej klapie wiec jak sie komus przyda to mozna sie dogadac


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 marca 2008, o 14:18 
Darek_21 napisał(a):
Ja miałbym takie swiatło stopu z klapy bo zostało mi i lezy gdzies w garzzu po starej klapie wiec jak sie komus przyda to mozna sie dogadac


z doswiadczenia wiem ze towar strasznie deficytowy, szukalem przez 3 miesiace zanim ktos zdecydowal sie sprzedac oddzielnie bez klapy, takze jezeli komus nie swieca zaroweczki to brac :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 marca 2008, o 14:44 
marioo napisał(a):
Darek_21 napisał(a):
Ja miałbym takie swiatło stopu z klapy bo zostało mi i lezy gdzies w garzzu po starej klapie wiec jak sie komus przyda to mozna sie dogadac


z doswiadczenia wiem ze towar strasznie deficytowy, szukalem przez 3 miesiace zanim ktos zdecydowal sie sprzedac oddzielnie bez klapy, takze jezeli komus nie swieca zaroweczki to brac :)


Dobrze wiedziec :) musze zobaczyc czy u mnie swieca wszystkie ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2008, o 22:12 
prezes_adam napisał(a):
Także po ok.5 latach ścieżek na orginalnej listwie juz prawie nie ma i



eeeeee tam, moja QP ma 8 latek i STOP jarzy jak złoto :O to żadna reguła ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 kwietnia 2008, o 00:09 
Darek_21 napisał(a):
Ja miałbym takie swiatło stopu z klapy bo zostało mi i lezy gdzies w garzzu po starej klapie wiec jak sie komus przyda to mozna sie dogadac



Podaj Darek_21 cenę za lapę stop, jeżeli nadal oferta sprzdaży aktualna.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 kwietnia 2008, o 09:08 
Niestety myslałem ze jest całe a odpadł plastik czerowny od tego stopu


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 czerwca 2008, o 17:04 
Mi pojawił się taki problem, że po przejechaniu przez "tarkę" przed światłami, mocowania 3ciego stopu wyrwały się (śrubki razem z kawałkami plastiku obudowy lampy) i narazie musze jeżdzić z przyklejoną na taśmę :/ Pytanko do tych, którzy przerabiali temat - czy spinki wewnętrznego obicia klapy są jednorazowe ? Bo nie ma chyba innego dojścia do tego światła jak "od tyłu" ;D ? Wyjąłbym, zawiózł do klejenia i wsio.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 czerwca 2008, o 17:11 
nie sa jednorazowe, trzeba je podwazyc, a potem najlepiej jest je wykrecac (mimo ze to jest choinka).
ja odpinalem tapicerke 3 razy i nadal wszystko jest ok. potem trzeba miec dlugi klucz nasadowy, zeby sie dostac do nakretek.


Ostatnio edytowano 2 czerwca 2008, o 17:11 przez marioo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL