Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 20:59

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 września 2011, o 06:21 
Witam mam mianowicie taki problem pare dni temu chcialem jechac z laska na zakupy lecdz jak sie okazalo po otwarciu samochodu z pilota otwarla sie tylko strona kierowcy a pasazera nie problem w tym ze chyba centralne mia padlo lecz glowny problem w tym ze nie moge wogole otworzyc tych drzwi nawet jesli podnosze ten cycek od zamykania i otwierania samochodu chce wiedziec jak moge to zrobic bo nie chcialbym nic uszkodzic?
z gory dziekuje za jaka kolwiek pomoc


Góra
  
 
PostNapisane: 28 września 2011, o 06:37 
Ja u siebie jakiś rok temu miałem taki problem, że gdy auto było zamknięte i złapałem wtedy za klamke od pasażera to ta nie odbijała, zostawała w pozycji u góry, chodziła totalnie luźno i przez to drzwi nawet po otwarciu z centralnego nie szło otworzyć. Jedyny sposób to troche cierpliwości i wyczucia bo drzwi szło otworzyć ruszając rygielkiem w góre i w dół i w odpowiednim momencie pociągając za klamkę. Problem spowodowany był małą sprężynką która łączyła klamkę z prowadnicą, wystarczyło ją spowrotem założyć i wszystko działa.


Góra
  
 
PostNapisane: 28 września 2011, o 06:44 
mi wlasnie wszystko ladnie chodzi klamka tylko ze za cholere nie moge otworzyc jak bym mial drzwi za ryglowane przez centralny lecz silownik chyba padl


Góra
  
 
PostNapisane: 28 września 2011, o 08:06 
Offline
Forumowicz
Forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 września 2011, o 08:01
Lokalizacja: Świdnica
Imię: Mateusz
Silnik: Z18XE
to spróbuj od środka sie jakoś dostać do bebechów ściągając wewnętrzną stronę drzwi.

_________________
Pokaż Du.. dam Ci ciastko.
Brzydka Du.. oddaj ciastko.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 września 2011, o 08:32 
Bez otwarcia drzwi będzie chyba ciężko bo jeśli się nie myle od dołu są dwie albo trzy śruby w boczku.


Góra
  
 
PostNapisane: 28 września 2011, o 13:14 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 20:33
Lokalizacja: Szczecin
Silnik: inny
Bez otwarcia drzwi nie zdejmiesz boku nie uszkadzając go. Próbuj coś kombinowac z klamką. A grzebałeś coś przy drzwiach ostatnio?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 września 2011, o 17:53 
koledzy polowa sukcesu za mna sciagnelem obicie drzwi troche sie nameczylem ale wyszlo wszystko ok bez dodatkowych uszkodzen :)teraz mnie czeka wymiana centralnego bylem dzis a aso oplu i jak uslyszalem cene jaka mi zawolali to prawie zawal 738 zl a centralne prawychdrzwi do naszych coupet masakra chyba bede musial jakas uzywke znalesc


Góra
  
 
PostNapisane: 29 września 2011, o 16:52 
witam dzis zakupilem zamek centralny lecz poprostu jest od zwyklej astry i problem tkwi w tym ze zamek wszystko ladnie pasuje lecz szyba mi sie nie opuszcza przy otwieraniu i powiedzcie mi w jakim miejscu musi byc ulozony ten guzik od szyb aby przy otwieraniu sie zalaczal bo bo kostke juz przelozylem z pinami tylko pozostal mi ten guzik i nie wiem gdzie moze ktos ma z was schemat budowy zamka centralllnego od coupet bylbym bardzo wdzieczny bo siedze juz 2 godziny i kombinuje


Góra
  
 
PostNapisane: 30 września 2011, o 09:35 
Zlituj się i pisz poprawnie, ze znakami przystankowymi.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL