Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 marca 2024, o 00:58

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 listopada 2014, o 22:45 
Lybka89 napisał(a):
Ostatnio robia mi się takie paski na komputerze

Obrazek

Jak docisnę ekran po prawej u góry to przewaznie to pomaga, nieraz musze kilka razy dociskać ekran by obraz był dobry.

Ktoś spotkał sie z takim problemem ?


Hyh też tak miałem po zimie obraz zaczął czasami startować z paskami jak się dotknęło ekran w pewnym punkcie to obraz wskakiwał i dalej był jak trzeba. To samo zaczęło się powtarzać coraz częściej i częściej aż w końcu obraz wcale nie chciał zrobić się normalny i tak w paski już mu zostało. Jeśli po dotyku dalej się załącza na normalny to usterka jest prosta, widać te CIDy padają w tym samym miejscu. Ja swój sam naprawiłem ale najpierw straciłem z tydzień żeby porozkręcać CIDa i pobadać o co mu chodzi - koszt naprawy 0zł. Puściły luty gniazda wyświetlacza na płytce CIDa wystarczyło poprawić luty i teraz nic się już nie dzieje. Znajdują się one właśnie mniej więcej po prawej stronie wyświetlacza tyle że na płytce elektroniki pod wyświetlaczem. Jeśli nie umie się zrobić samemu to nie pozostaje nic innego jak oddać komuś te 180zł i mieć zrobione, ale wydaje mi się, że za 30minut roboty ta cena to trochę zdzierstwo (trochę trwa rozebranie CIDa bo to nie tylko odkręcenie paru śrubek).
Przy okazji jak już miałem rozebranego CIDa miałem sobie zrobić też wejście video pod kamerkę cofania albo jakieś DVD ale chwilowo zarzuciłem przeróbkę wrócę do tematu może na wiosnę. Najlepiej mieć znajomego elektronika np. takiego co się telefonami komórkowymi zajmuje powinien zrobić to dużo taniej bo na 100% to będą puszczone luty gniazda wyświetlacza no ale wybór zależy od tego ile mamy w portfelu.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL