Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 marca 2024, o 11:43

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat SERYJNYCH silników.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lipca 2016, o 21:43 
Offline

Dołączył(a): 7 maja 2016, o 22:36
Lokalizacja: Jaworzno
Imię: Dawid
Silnik: Z18XE
Nie udało mi się dziś dorwać przepływki....Macie może dojście do sprawnej używki lub znajomego co ma opla z taką samą przepływką??
Byłbym strasznie wdzięczny bo nie chce w ciemno nowej kupować.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lipca 2016, o 21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 grudnia 2011, o 13:32
Lokalizacja: Śląsk
Imię: Marek
Silnik: Z22SE
Ja mam inny silnik. U mnie ponoć przepływka wbudowana jest w przepustnicę

Wysłano z Nokia 3310i

_________________
Servesys


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 marca 2017, o 11:06 
Offline

Dołączył(a): 7 maja 2016, o 22:36
Lokalizacja: Jaworzno
Imię: Dawid
Silnik: Z18XE
Dopadłem w końcu przepływke :D polecam użytkownika tomaszzajac1985 z allegro, ma sporo takich elektonicznych części do opla, mieszka w płazie obok chrzanowa i bez problemu zgodził się na chwilową podmiane przepływki więc jak ktoś ma nie daleko to warto zadzwonić. Astra już nie gaśnie i ożyła na benzynie, wkręca się do samego końca bez problemu ale....dalej nierówno pracuje i moje pytanie czy to będzie kwestia teraz skasowania ew błedów po starej przepływce czy wystarczy mu odpiąc aku na jakiś czas?

dodane: 14 marca 2017, o 11:06

Witam, po długiej przerwie :) Astra odzyskała już w pełni moc oraz problem szarpania silnikiem został rozwiązany......w końcu.
Trzeci mechanik zalecił wymianę listwy wtryskowej wraz z wtryskami były one od razy wysłane do sprawdzenia i nie pomogło, następnie czujknik położenia wałka rozrządu no i było ciut lepiej. Wkurzyłem się i na jakieś 4 mies. dałem sobie spokój bo znowu 500 utopione. U czwartego mechanika okazało się że był rozrząd przestawiony o 1 ząbek i robiło tyle zamieszania.....nie wiem czy inni to faktycznie sprawdzali i po prostu chcieli naciągać na kase czy olewali temat z góry sugerując się wyłącznie błedami z kompa... Do rozrządu nigdy rąk nie wkładałem i nie chciałem nic spieprzyć ale to kolejna nauczka by najpierw samemu wszystko zbadać no i wymienić ten rozrząd po kupnie, ja tego nie uczyniłem bo było wszystko udokumentowane no i poprzednik zrobił astrą ok 100 kkm więc musiał ten rozząd przynajmniej raz wymienic. Także utopione ok 2tys pln ale Bertonka jeździ teraz bosko :D zostało znaleść jakieś fajne 17" na lato :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL