Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 15 maja 2024, o 16:51

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat SERYJNYCH silników.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 stycznia 2008, o 16:33 
witam jutro wyminiam uszczelkę pokrywy do bloków cylindrów czyli tak zwaną uszczelkę pod deklem zaworów bo mi już sie poci :( pytanie czy są tam jakieś pułapki przy tej operacji Prosze o info jak ktoś już ją sam wyminiał na co zwrócić uwagę i jak najpeiej sie do tego dobrać aby nie dodawać sobie roboty !!!


Góra
  
 
PostNapisane: 25 stycznia 2008, o 21:57 
nemesis1 napisał(a):
witam jutro wyminiam uszczelkę pokrywy do bloków cylindrów czyli tak zwaną uszczelkę pod deklem zaworów bo mi już sie poci :( pytanie czy są tam jakieś pułapki przy tej operacji Prosze o info jak ktoś już ją sam wyminiał na co zwrócić uwagę i jak najpeiej sie do tego dobrać aby nie dodawać sobie roboty !!!


popatrzyłbym w epc ale nie widzę w katalogu silnika o oznaczeniu wystarczy :lol:
brat


Góra
  
 
PostNapisane: 26 stycznia 2008, o 08:20 
bratPit napisał(a):
nemesis1 napisał(a):
witam jutro wyminiam uszczelkę pokrywy do bloków cylindrów czyli tak zwaną uszczelkę pod deklem zaworów bo mi już sie poci :( pytanie czy są tam jakieś pułapki przy tej operacji Prosze o info jak ktoś już ją sam wyminiał na co zwrócić uwagę i jak najpeiej sie do tego dobrać aby nie dodawać sobie roboty !!!


popatrzyłbym w epc ale nie widzę w katalogu silnika o oznaczeniu wystarczy :lol:
brat


nie czaje :(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2008, o 08:40 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 września 2006, o 12:16
Lokalizacja: Warszawa
Silnik: inny
BratPit nie wie jaki masz silnik u siebie w Coupetce, bo w profilu masz w pozycji silnik wpisane "wystarczy". :P

PS. Nemesis1 ma silnik Z20LET.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2008, o 11:36 
wymienialem ja rok temu, generalnie nic nadzwyczajnego.... z tego co pamietam do tylko doszczelnialem ja jakas pasta termiczna


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2008, o 13:20 
yolk napisał(a):
BratPit nie wie jaki masz silnik u siebie w Coupetce, bo w profilu masz w pozycji silnik wpisane "wystarczy". :P

PS. Nemesis1 ma silnik Z20LET.


hehe no tak niezczaiłem bazy z tym "wystarczy" Już po oepracji czas trwania około 1,5h z dokładym odłuszczeniem i oczyszczeniem pokrywy koszt uszelki i 10szt oringów na dekiel to 93pln w ASO !!!


Ostatnio edytowano 26 stycznia 2008, o 13:21 przez nemesis1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2008, o 21:59 
nemesis1 napisał(a):
yolk napisał(a):
BratPit nie wie jaki masz silnik u siebie w Coupetce, bo w profilu masz w pozycji silnik wpisane "wystarczy". :P

PS. Nemesis1 ma silnik Z20LET.


hehe no tak niezczaiłem bazy z tym "wystarczy" Już po oepracji czas trwania około 1,5h z dokładym odłuszczeniem i oczyszczeniem pokrywy koszt uszelki i 10szt oringów na dekiel to 93pln w ASO !!!


można też wziąć Elringa pod własną marką, jakościowo to samo co oryginał [elring w wielu wypadkach idzie na oryginał] tyle że w komplecie jest uszczelka i 10 oringów a kosztuje połowę,
ważne że udało się zwalczyć :D
brat


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 stycznia 2008, o 08:03 
O jakie oringi wam chodzi? Ja wymieniałem tylko uszczelkę, a żadnych oringów w komplecie nie miałem:(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 stycznia 2008, o 15:27 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Tja, bo sie kupuje KOMPLET uszczelek do pokrywy, a jak ty poprosiles o uszczelke pod pokrywe to ci dali.




Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2008, o 07:56 
SirAdam napisał(a):
Tja, bo sie kupuje KOMPLET uszczelek do pokrywy, a jak ty poprosiles o uszczelke pod pokrywe to ci dali.


Mądrala... xP . Te oringi to pewnie do uszczelnienia otworow na śruby, tak?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2008, o 15:28 
cezzar napisał(a):
SirAdam napisał(a):
Tja, bo sie kupuje KOMPLET uszczelek do pokrywy, a jak ty poprosiles o uszczelke pod pokrywe to ci dali.


Mądrala... xP . Te oringi to pewnie do uszczelnienia otworow na śruby, tak?


Dokładnie od spodu dekla wymienia sie 10 szt tyle co masz śrub.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL