Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 17:17

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat SERYJNYCH silników.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 754 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lipca 2007, o 01:24 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Zlatan19 napisał(a):
ze 2.2 potrafi skotłowac wiecej niż 2.0 Turbo


nie tylko potrafi, ale trz robi to nagminnie.
Fakty z niemieckiego forum, a tam jest troche wiecej Coupe jak tutaj :wink:




Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lipca 2007, o 10:46 
To w takim razie zwracam honor i coś czuję, że jak stanę na nogi finansowo to przemyślę poważnie zmianę na turbo.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lipca 2007, o 11:31 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lipca 2004, o 11:58
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Bartek
Silnik: Z20LET
jak na razie to tylko SirAdamowi tak mało pali :razz: mi przez 3 lata nigdy nie udało się zejść niżej niż 11l (a tak w ogóle jak jest mniej niż 14l to się ciesze) po mieście a uwierzcie mi, że potrafie jeździć ekonomicznie.


Ostatnio edytowano 6 lipca 2007, o 11:36 przez WARIK, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lipca 2007, o 11:59 
BTW: Mówicie o spalaniu pokazywanym przez kompa, czy tym liczonym osobiście?
Można uznać wskazania komputera za wiarygodne? Nie zaniża przypadkiem?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lipca 2007, o 12:03 
Cytuj:
Można uznać wskazania komputera za wiarygodne? Nie zaniża przypadkiem?


O takiej opcji nie słyszałem :wink: ja pisze o tym co mi CID mówi


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lipca 2007, o 13:48 
Burner napisał(a):
BTW: Mówicie o spalaniu pokazywanym przez kompa, czy tym liczonym osobiście?
Można uznać wskazania komputera za wiarygodne? Nie zaniża przypadkiem?

Mowilem o wskazaniach kompa. Raz sprawdzilem i zanizyl chyba o 0,4 l, ale w sumie zawsze tankuje do piwerwszego odbicia pistoletu i w zaleznosci od dystrybutora moze byc roznie. Mimo wszystko wielkich przeklaman raczej nie ma.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lipca 2007, o 18:07 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
WARIK napisał(a):
jak na razie to tylko SirAdamowi tak mało pali


Nie tylko...ja też spokojnie zejde poniżej 10ltr :smile:

KUPERnick napisał(a):
Raz sprawdzilem i zanizyl chyba o 0,4 l


Taaa, albo albo nalałeś przykładowo 10ltr, a do baku wleciało 9,5ltr....oszuści na tych stacjach :!: :mad:

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lipca 2007, o 19:50 
mich007 napisał(a):
Nie tylko...ja też spokojnie zejde poniżej 10ltr

U mnie według wskazań kompa też moge po mieście wyciągnąć 8,8L średnio, chwilami przy spokojnym ruszaniu skacze do 12-14L. Ale jak juz tak chwile pojeżdże to mi sie nudzi :D noi nie moge sobie odpuścić jak akurat stoje na światłach, a obok stoi gościu w BMW patrzy na mnie z pogardą co to nie on, a potem wącha tylko moje spaliny i już w pizd... idzie oszczędna jazda :D Turbo swoje musi spalić :D

mich007 napisał(a):
Taaa, albo albo nalałeś przykładowo 10ltr, a do baku wleciało 9,5ltr....oszuści na tych stacjach

Już widziałem taką akcję jak koleś lał na stacji i mu wlazło 65 litrów do 60 litrowego zbiornika :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2007, o 17:04 
el_beton napisał(a):
Już widziałem taką akcję jak koleś lał na stacji i mu wlazło 65 litrów do 60 litrowego zbiornika :D

Tak, ale oprocz baku sa jeszcze przewody paliwowe itd, wiec zawsze mozna nalac wiecej.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2007, o 10:58 
el_beton napisał(a):
Ale jak juz tak chwile pojeżdże to mi sie nudzi noi nie moge sobie odpuścić jak akurat stoje na światłach, a obok stoi gościu w BMW patrzy na mnie z pogardą co to nie on, a potem wącha tylko moje spaliny i już w pizd... idzie oszczędna jazda Turbo swoje musi spalić


he he ja tak jezdzilem prawie rok ;) tez nie dajac nikomu gardzic z qp :P stawalem nawet wiedzac ze nie bede mial szans :P np z porschakiem ;P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2007, o 11:20 
KUPERnick napisał(a):
Tak, ale oprocz baku sa jeszcze przewody paliwowe itd, wiec zawsze mozna nalac wiecej.

No tak ale gościu zrobił awanture bo nawet mu sie rezerwa jeszcze nie świeciła więc w baku jeszcze troche paliwa było.

NasH napisał(a):
he he ja tak jezdzilem prawie rok tez nie dajac nikomu gardzic z qp stawalem nawet wiedzac ze nie bede mial szans np z porschakiem ;P


A ja wczoraj o mało co nie sprawdziłem sie z porsche ale za skrzyżowaniem policja stała noi lipa :D Nie było to chyba porsche GT więc może jakieś szanse są ... malutkie :D:D:D
Spotkałem też wczoraj Subaru Impreze WRX i też lipa bo akurat skręcał :/ ale go jeszcze dorwe bo to sąsiad z osiedla :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2007, o 12:10 
Z WRX można by jeszcze powalczyć, ale z STI już szans dużych nie ma Astra...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lipca 2007, o 12:34 
Cytuj:
A ja wczoraj o mało co nie sprawdziłem sie z porsche ale za skrzyżowaniem policja stała noi lipa :D Nie było to chyba porsche GT więc może jakieś szanse są ... malutkie :D:D:D
Spotkałem też wczoraj Subaru Impreze WRX i też lipa bo akurat skręcał :/ ale go jeszcze dorwe bo to sąsiad z osiedla :D



O tego porshaka to nie chodzi przypadkiem o tego czarnego prawdopodobnie na włoskich blachach?? Widziałem go w Częstochowie 3 razy juz i musze przyznać że gość ma przeje...ne na dziurach.


Ostatnio edytowano 9 lipca 2007, o 18:41 przez gerard, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lipca 2007, o 13:05 
Jak ja byłem w Częstochowie to mijałem sie obok zajazdu z pięknym czarnym Porsche i powiem wam, ze przedni zderzak doslownie leżał na ziemi... przedostatnia 911 w bodykicie... kozak


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lipca 2007, o 08:51 
BandzioR napisał(a):
a jak ostatnie jeździłem na mazury myślę że palił około 7-8 jadąc tak z 140-150 przez większą część drogi.

Cholera, niesamowicie oszczędny samochód. A tak BTW zazdroszcze Wam dróg, mi średnia prędkość z roku eksploatacji wyszła niecałe 50 km/h a jeszcze nigdy przez Polskę nie udało mi się jechać przez większą część drogi 150 kmh

Jeśli chodzi o moje spalanie to oscyluje wg wskazań komputera od 8,4 do 9,6. Moja jazda wygląda tak, że przez 5 dni w tygodniu tocze sie po mojej zakorkowanej i rozkopanej wiosce, więcej stojąc niż jadąc a w weekend wyskakuje na traske, do Gdanska czy gdzies indziej. Jade raczej spokojnie bo nie mam autostrad w pobliżu, więc trochę zejdzie.


Ostatnio edytowano 11 lipca 2007, o 09:07 przez cezzar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 754 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 51  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL