Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 20 kwietnia 2024, o 07:56

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj omawiamy sprawy związane wyłącznie z Asterkami bez dachu.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 czerwca 2009, o 19:25 
Jak mam dach otwarty to mi pokazuje MIN a jak zamkniety to pokazuje MAX (albo na odwrot :) ). Czy tak byc powinno ? W jednej firmie mi powiedzieli, ze mam za malo plynu. Jak jest u Was ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 czerwca 2009, o 21:36 
mam plyn do dachu jakbys chcial. za piwko zrobie ci dolewke ;P jak jest zamkniety to powinno byc na srodku a jak otwarty to max. pozdro, jak co wal do mnie- pomoge


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 czerwca 2009, o 22:20 
Niestety zdazylem juz kupic plyn za prawie 100 zl :( Ale jeszcze go nie uzywalem :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 czerwca 2009, o 08:50 
Dodatkowe pytanie jak dolać płyn?
Nie widze wlewu w tym zbiorniczku.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 czerwca 2009, o 13:01 
Trzeba zdjec w bagazniku te plastiki co sa po prawej stronie i wtedy masz dostep. Nastepnie nalezy odkrecic zbiorniczek, przechylic go na bok i dopiero dolewac, robi sie cos w tym stylu. Mi to zrobili w firmie. Inaczej nie nalejesz.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2009, o 14:10 
Hamaczysko napisał(a):
mam plyn do dachu jakbys chcial. za piwko zrobie ci dolewke ;P jak jest zamkniety to powinno byc na srodku a jak otwarty to max. pozdro, jak co wal do mnie- pomoge


no to chyba i ja musze dolac. Bo obecnie przy zamknietym mam MIN a przy otwartym troche ponad polowe.

M@verick - kupowałeś może ten płyn? może Ci zostało i bym odkupił od Ciebie?

a tak btw. to można by spota zrobić w ciepłe popołudnie ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2009, o 18:06 
Nie ma sprawy, mam praktycznie cale opakowanie, poszlo na dolewke moze z jakis maly kieliszeczek. Na miejscu dogadamy sie co do ceny na miejscu. Ja chyba dalem cos z 93 zl w ASO. Jak tak sobie poprzekazujemy ten plyn to kazdy zaplaci za niego grosze.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2009, o 09:49 
M@verick napisał(a):
Nie ma sprawy, mam praktycznie cale opakowanie, poszlo na dolewke moze z jakis maly kieliszeczek. Na miejscu dogadamy sie co do ceny na miejscu. Ja chyba dalem cos z 93 zl w ASO. Jak tak sobie poprzekazujemy ten plyn to kazdy zaplaci za niego grosze.


Ja tez bym się pisał, brakuje mi niewiele.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2009, o 11:48 
reg10g napisał(a):
M@verick napisał(a):
Nie ma sprawy, mam praktycznie cale opakowanie, poszlo na dolewke moze z jakis maly kieliszeczek. Na miejscu dogadamy sie co do ceny na miejscu. Ja chyba dalem cos z 93 zl w ASO. Jak tak sobie poprzekazujemy ten plyn to kazdy zaplaci za niego grosze.


Ja tez bym się pisał, brakuje mi niewiele.


no to spota trzeba skrecic.... tylko niech slonce wyjdzie :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2009, o 11:49 
Koniecznie :-)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2009, o 18:12 
OK, to umawiamy sie na spot, z tym, ze mnie nie ma w dniach 4-20.07. Ale moze do tego czasu to przekaze komus.

Panowie ale na spoty to osobne fora są ; )
// tas


Ostatnio edytowano 22 czerwca 2009, o 18:53 przez M@verick, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 czerwca 2009, o 11:45 
M@verick napisał(a):
OK, to umawiamy sie na spot, z tym, ze mnie nie ma w dniach 4-20.07. Ale moze do tego czasu to przekaze komus.

Panowie ale na spoty to osobne fora są ; )
// tas


viewtopic.php?p=81428#81428


Góra
  
 
PostNapisane: 8 maja 2012, o 12:27 
Witam.
Wydaje mi się, że mam tego płynu za mało. Po zamknięciu dachu jest gdzieś 3-4 mm poniżej poziomu minimum. W aso chcą 115 zł za ten płyn. Jest tu może ktoś z Gdańska lub okolic kto odsprzeda trochę płynu na dolewkę? :)

Przypadniem wymyśliłem jak go łatwo dolać. Można stanąć na dużym spadku, tak żeby poziom płynu obniżył się poniżej korka w zbiorniczku :)
Dolewał ktoś w ten sposób? :) W postach czytam, że należy odkręcić, przechylić i wtedy dolewać ...

Krzysiek


Góra
  
 
PostNapisane: 8 maja 2012, o 15:19 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 października 2008, o 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Artur
Silnik: Y22DTR
czyli jak masz dach nad głową masz niżej o 3-4 mm? Jeśli tak, wszystko jest w porządku. Jak złożysz dach, czyli niebo nad głową, to poziom się trochę podwyższy, tak jest prawidłowo.

cheers,
Art

_________________
"top down" non stop ::love


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2012, o 07:52 
Jak by ktoś chciał kupować nowe opakowanie na dolewkę to chętnie się dołożę, brakuje mi trochę.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL