Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 marca 2024, o 07:12

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj omawiamy sprawy związane wyłącznie z Asterkami bez dachu.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 grudnia 2012, o 11:27 
Witam,

Na wstępie zaznaczę że wiem że temat był już na forum, ale każdy temat który znalazłem w szukajce umierał śmiercią naturalną bez konkretnego rozwiązania. Chodzi mi o otwieranie dachu, które jak wiadomo wymaga przytrzymania przycisku na konsoli bądź pilocie. Chciałbym to przerobić tak, aby dach otwierał się po przytrzymaniu przycisku przez powiedzmy 2s i dalej leciał już sam bez konieczności przytrzymywania. Dobrze by też było żeby ten proces można było zatrzymać, tzn. żeby wciśnięcie przycisku zamykania podczas gdy dach się otwiera zatrzymywało go. Czy ktoś przerabiał już ten temat? Jeśli tak, to co jest potrzebne? Trzeba dokupić jakiś moduł, przerobić sterownik dachu? A może można wykonać jakiś prosty układ elektroniczny do podtrzymywania? Bardzo proszę o jakieś porady. :)


Góra
  
 
PostNapisane: 30 grudnia 2012, o 11:30 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
Spec myślę że ta opcja będzie kosztowna żeby było jak chcesz.napisz do HBR-a.ma jakiś namiar na gościa który zna się bardzo dobrze na dachach i ich przeróbkach

_________________
https://www.facebook.com/RYBA-garage-1849542501947522/

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 grudnia 2012, o 13:13 
Dokladnie. HBR mowil, ze w Niemczech taki modul za 99 euro mozna kupic.


Góra
  
 
PostNapisane: 30 grudnia 2012, o 22:51 
Napisałem mu PW, ale póki co się nie odzywa. Jak taki moduł się nazywa, to może znajdę gdzieś w internecie?


Góra
  
 
PostNapisane: 2 stycznia 2013, o 14:49 
Hm, ktokolwiek? Bo niestety HBR mi nie odpisuje (może jeszcze z sylwestra nie dotarł? :P)


Góra
  
 
PostNapisane: 3 stycznia 2013, o 13:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lipca 2012, o 08:53
Lokalizacja: Inowrocław
Imię: Aleksander
Silnik: Z22SE
Hmm a myślałeś żeby w przycisku jakieś małe zapadki wmontować (raz przydusisz leci do końca i tylko odhaczasz gdy zacznie pikać ) ale to tylko w sumie z kabiny by działało :)

_________________
Gdy już dochodzisz do granic możliwości swojego silnika, cała maszyna drga od tej mocy a licznik wyskakuje w górę, nasuwa się jedno pytanie:

a może by tak wrzucić, dwójkę ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 stycznia 2013, o 14:32 
No właśnie tylko z kabiny to mnie mało interesuje, bo jeszcze jak siedze w fotelu to mogę przytrzymać ten przycisk, bardziej irytuje mnie trzymanie tego na pilocie kiedy przykładowo wolałbym z okna kliknąć żeby dach się otwierał i jak wyjdę z domu to już będzie na mnie czekał. ;) Tak czy inaczej, nie lubię druciarni i półśrodków, chciałbym żeby wszystko było zrobione profesjonalnie.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL