Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 20:44

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj omawiamy wszelkie sprawy związane z Car-Audio, Nawigacją, Video i itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lutego 2011, o 21:40 
DVD z przodu juz do mnie jedzie, teraz pasowały by coś wsadzić na tył. Jest opcja żeby umieścić monitor LCD w zagłówku czy po rozcięciu okaże sie że nie ma wgl miejsca na montaż? Czy może lepiej jest kupić gotowe zagłówki z LCD (z czarnej skóry) ? Jak podpiąć 2 monitory pod radio, musi być jakaś puszka sterująca czy jakieś rozgałęźniki wystarczą?


Góra
  
 
PostNapisane: 26 lutego 2011, o 22:13 
Ja tylko podpowiem, że przymierzając kiedyś monitorek 7mio calowy (bo takie raczej się stosuje do tego rodzaju modyfikacji), okazał się trochę dużawy na wsadzenie go w zagłówek, bo te nasze Astrowe są trochę malutkie..


Góra
  
 
PostNapisane: 26 lutego 2011, o 22:18 
znajomy z AGC ma w swoim kombi w zagłówkach monitory (z tego co pamiętam dosyć duże, pewnie 7") ale to na pewno nie są ori zagłówki, są większe...


Góra
  
 
PostNapisane: 26 lutego 2011, o 22:52 
no właśnie boje się że będą za duże, może 5 albo 6 cali wejdzie, jutro pomierze. Też nie chce żeby były na styk bo będą głupio wyglądać. A jak jest z montażem?


Góra
  
 
PostNapisane: 27 lutego 2011, o 00:00 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lutego 2009, o 21:06
Lokalizacja: Świętochłowice
Imię: Jarek
Silnik: inny
W moim radiu to mam z tyłu miejsce na podpiecie zagłówków z tyłu, zobacz moze tez masz.

_________________
Hello. It's good that you stopped by. Do you wanna win some money? Then I want to advise you the best
[url=https://jockerland.com/canada-slots]internet slots[/url], come in and play.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lutego 2011, o 00:20 
Radio jeszcze nie doszło ale zeby na 2 podpiąć to nie trzeba mieć jakiegoś rozdzielacza? Da się w tych zagłówkach upchnąć monitory czy nie ma miejsca i lepiej kupić inne zagłówki?


Góra
  
 
PostNapisane: 27 lutego 2011, o 00:51 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 20:33
Lokalizacja: Szczecin
Silnik: inny
Jeśli jest tak jak pisza poprzednicy to moim zdaniem bez sensu kupować większy nieoryginalny zagłówek...
To już lepszym rozwiązaniem będą mniejsze monitory.
Co do podłączenia to wystarczy chyba rozgałęziacz. Jeśli to dvd to powinno mieć z tyłu wyjście na dodatkowe monitory przez chinche (ja tak przynajmniej mam)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lutego 2011, o 01:16 
Adaś masz zamontowane monitory? Pokaż.


Góra
  
 
PostNapisane: 27 lutego 2011, o 01:20 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 20:33
Lokalizacja: Szczecin
Silnik: inny
Nie mam - mam wyjścia na dodatkowe monitory z radia dvd


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lutego 2011, o 09:35 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sierpnia 2008, o 14:27
Lokalizacja: Sosnowiec
Imię: Polo
Silnik: Z20LET
Ja widzialem w zeszlym roku w Norauto cale gotowe juz zaglowki z monitorkami 7" LCD. Wybieralo sie tylko kolor. Czarny, szary i kremowy byl chyba jeszcze :) Fajnie to wygladalo i byl jeszcze taki bajer, ze tylna scianka zaglowka (tam gdzie monitor) byla na zasuwak jak w kurtce i sciagalo sie ją do ogladania, luz zakladalo i nie bylo nic widac, ze pod spodem sa monitorki :D

_________________
Można sprzedać żone, ale nie bertone :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lutego 2011, o 09:40 
Pomyślałeś o kablach od monitorów nie schowasz ich w oryginalnych zagłówkach(chodzi mi o te metalowe pręty) chyba że masz kogoś kto ma elektrodrążarke i ci je rozwierci.


Góra
  
 
PostNapisane: 27 lutego 2011, o 10:08 
Offline
Forumowicz
Forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 października 2008, o 21:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Silnik: Z18XE
zielak333 napisał(a):
elektrodrążarke i ci je rozwierci.

mamy dwie w pracy, ale żadna z nich nie wierci xD


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lutego 2011, o 10:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 grudnia 2008, o 15:48
Lokalizacja: wieliczka/krakow
Imię: Lukasz
Silnik: inny
Witam wszystkich, jest taka możliwość że by zmieścić siedmio calowe ekrany w orginalne zagłówki wiem bo sam mam i sam robiłem. Z kablami też nie jest problem bo zagłówki maja już rozwiercone rurki wystarczy tylko trochę na końcach rozwiercić bo przy końcach się zweżaja w jednej puszczamy zasilanie a w drugiej obraz,na koniec wystarczy rozebrać fotel i tam tez trzeba rozwiercić stelaż że by wypuścić kable. kilka fotek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lutego 2011, o 12:27 
kwiko14 no to by było cos takiego, duzo jest roboty zeby rozebrac stelaz fotela? Pokaz efekt koncowy, jestem ciekaw czy masz ramke dookoła monitora ::coll


Góra
  
 
PostNapisane: 27 lutego 2011, o 13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 grudnia 2008, o 15:48
Lokalizacja: wieliczka/krakow
Imię: Lukasz
Silnik: inny
Pracy jest dość dużo należy rozebrać zagłówek zrobić stelaż pod ekran w moim przypadku był to kawałek płyty mdf, zagłówki zostały ponownie obszyte skóra
Kilka fotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL