Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 20:38

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj omawiamy wszelkie sprawy związane z Car-Audio, Nawigacją, Video i itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 grudnia 2005, o 18:57 
Witam,
Nie wiem czy ten problem dotyczy tylko mnie czy tez wiekszej ilosci wlasicieli coupe't. W srodku jest dosc glosno i zwlaszcza jak sie jedzie po mokrej nawierzchni strasznie slychac uderzenia deszczu/piasku o podwozie. Co moglibyscie mi poradzic w kwestii wyciszenia. Wypisze moze co mi sie wydaje za przyczyne takiego stanu:
1. Szyby w drzwiach nie dochodza na calej dlugosci dokladnie do uszczelki - tzn. z obu stron na dlugosci 10 cm czuc lekkie wglebienie w dachu powodujace, ze uszczelka jest glebiej - tak jakby ktos ta coupete dzwigien za dach chwytal, a potem slabo to bylo naprawione.
2. Wedlug mnie brak jest nadkoli - tzn. 70% czescie nadwozia w miejscu gdzie jest kolo to gola blacha.
3. brak wyciszenia tylnej polki od strony bagaznika - tj. nie ma w bagazniku tej czesci wykonczenia.

Co wedlug was moze powodowac najbardziej glosnosc, co mozna by zrobic aby autko wyciszyc i co w pierwszej kolejnosci - co ma najlepszy stosunek wydatkow/efektow, aby od razu w koszty nie leciec. Mam nadzieje, ze z wasza pomoca uda mi sie cos z tym fantem zrobic,
Pozdrawiam,



Maciek.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 grudnia 2005, o 20:41 
u mnie to samo, troche za głośno, czekamy na sugestie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 grudnia 2005, o 23:08 
Dobrze wiedziec, ze to tak ma byc, a nie wystepuje tylko u mnie.
Najbardziej mnie zastanawia co zrobic z dachem w miejscu gdzie jest wgiety i uszczelka nie do konca do szyby dochodzi. Czy wam na calej dlugosci szyby sie idealnie pod uszczelke wpasowuja? Jakos dach wyklepac i wtedy uszczelka zalozyc, czy tez inaczej kombinowac?


Maciek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 grudnia 2005, o 02:26 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2004, o 09:33
Lokalizacja: Katowice
hmm.....u mnie szyby dolegaja idealnie, nadkola sa cale...jeszcze duzo mat wklejonych, nie moge narzekac ze jest glosno :)

_________________
Opel Z-series Consultant
Z20LET Z20LEL Z20LER Z20LEH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 grudnia 2005, o 02:56 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2004, o 23:04
Lokalizacja: Wrocław
też w sumie nigdy na halas z zadnej strony nie narzekalem, nawet podczas jazdy tylko z tlumikiem koncowym (za to przy otwartym oknie sie nie dalo jezdzic :) )

_________________
Obrazek
Streetracing Team Wrocław | Astra Coupe Club PL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 grudnia 2005, o 15:24 
Coube, A moglbys polecic gdzie sie skupic na wklejaniu tych mat? Bo calosci obklejac to raczej nie bede, a na sluch to mi ciezko stwierdzic skad halas dobiega.


Maciek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 grudnia 2005, o 04:53 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2004, o 09:33
Lokalizacja: Katowice
w pierwszej kolejnosci doprowadz nadkola do porzadnego stanu :!: jak ich nie ma...bardzo slychac obijajace kamyki i piach, potem bedziemy myslec dalej :)

_________________
Opel Z-series Consultant
Z20LET Z20LEL Z20LER Z20LEH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 grudnia 2005, o 16:12 
No i mam problem. Ogladalem te nadkola w serwisie i powiedzieli, ze to tak wlasnie ma byc - ze czesc jest wykonczona takim plastikowym nadkolem, a czesc to blacha w takich jakby grudkach. No i faktycznie jak szukalem nadkoli do astry to nie zakrywaly one dokladnie calego nadkola w srodku. Tak wiec sam nie wiem gdzie zaczac wyciszanie - moze chlapacze zamontowac, aby sie lakier nie obijal, bo ja tu gdzie mieszkam to mam droge taka kamienista.
Mam duzy problem z ta szyba co w jednym miejscu na odcinku 10 cm jest dach wgiety i szyba nie dostaje. Jak sie ja docisnie to jakby lepiej bylo - moze kombinowac z pochyleniem szyby? Albo moze poprostu trzeba do jakiegos kumatego blacharza podjechac, co to w 10 minut zrobi:) - sam nie wiem - sugestie milo widziane.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL