Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 marca 2024, o 00:33

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj omawiamy wszelkie sprawy związane z Car-Audio, Nawigacją, Video i itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sierpnia 2009, o 13:26 
Witam, zgodzę się z Tobą. Fakt apetyt rośnie w miare jedzenia. Może byc tak że po jakimś czasie zechce się nam zmiania głośniki na lepsze, ale z drugiej strony jeśli ktos chce zrobić raz a dobrze to warto się zastanowic. Co do odsłuchu to bardzo chętnie tylko w okolicach Bydgoszczy to mnie długo nie będzie najwcześniej chyba w przyszłym roku jak będę jechał nad morze na urlop, chyba że coś nagle wyskoczy. Tak z ciekawości ile trzeba zapłacić za taki dobry procek np ALPINE. W cenach to ja się nie orientuje zbytnio. Pozdrawiam.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sierpnia 2009, o 13:38 
nowy detal 2500 bodajrze , i radio co ma optyka albo sterowanie takim procem . Ale sa tez modele 9835 co juz maja proca albo 9833 i to radyjko w granicach 1000 za uzywke bo nowych takich już nie da sie kupic , a szkoda. Oba maja aktywna zwrotnice 3 way , ewentualnie chyba 9815 tez ma zwrotnice aktywna ale bez eq .
Cytuj:
jeśli ktos chce zrobić raz a dobrze

Takich to ja nie spotykam , moze jednego na rok , mam robic niedługo a5, i to tak zeby nie poprawiac , poczekamy jak cos ugramy moja asterką jakies dobre miejsce na MP to sprzedam całe nagłosnienienie i tylko zaadaptowac wystarczy , ale takich klijentow to nie ma za wiele. Czesto kupuja cos na poczatek i za chwile juz chca wiecej i wiecej .


Ostatnio edytowano 6 sierpnia 2009, o 13:44 przez mirek_smok, łącznie edytowano 3 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sierpnia 2009, o 13:21 
na eq mi nie zależy bo i tak nie podbijam, prędzej własnie ten procek. Trochę drogie te rzeczy, wymienione model to mowa o serii cda lub cos w tym rodzaju??? Ja mam starą alpine jeszcze na kasety ale dźwięk ma super nie jedno radio obecnej dobrej klasy przygasi swoim brzmieniem. Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sierpnia 2009, o 13:54 
Nic nie podbijasz bo nic nie pomierzyłes , jak pomierzysz charakterystyke to poprawisz to czesciowo eq i czasem efekt jest dobry , nie ma metody na auto bez posłuchania , sa tez equalizery zewnetrzne np ground zero, i robi robote.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sierpnia 2009, o 08:33 
Ja tu z Tobą gadu gadu a tu po porównaniu ze sprzętem w domu na tym samym kawałku stwierdzam że orginalne wysokie w astrze nie są cięte tak jak powinny (lub niskośredniotonowy bez filtra), jest wyraźnie podbity pewnie przedział częstotliwości i strasznie wycięte szczegóły. Przydałby sie teraz jakis sprzęt do pomiaru. tak z ciekawości spytam - jakie masz głośniki na froncie. Ten procek to u mnie odpada zbyt drogi, wole jakąs prostą zwrotkę walnąć, tak aby dało się słuchać (bez żadnych wiekszych wyczynów) i na auto wystarczy, i tak w większości w aucie mam MP3. Będziesz może kiedyś w okolicach śląska, posłuchałbym jak to chodzi. Sorry za zamieszany tekst ale dzisiaj jakis nie tedy jestem. Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sierpnia 2009, o 21:03 
Sorki że się wtrącę ale napiszcie coś na temat i to tak żeby nawet jakiś nie za bardzo z zorjętowany w temacie coś z tego wiedział.
Wiecie dlaczego to napisałem nie żeby Was urazić , bo co mi z tego, tylko tak szukałem ostatnio na necie na jakiś tam temat a tu same bzdury może jeden na 10 coś napiszę z sensem. Czyta się czyta a i tak nić się z tego nie wie.
Nie po to te tematy było stworzone.

Pozdrawiam Grzesiek


Ostatnio edytowano 10 sierpnia 2009, o 21:04 przez Grzesiek 79, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sierpnia 2009, o 08:12 
ok, tylko pisz trochę bardziej po polsku. z tego co rozumiem to z kolegą mam pisac poprzez priwy????


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sierpnia 2009, o 14:19 
Są zawody w legnicy na 90 % jade , Legnica, ul. Chojnowska 41 Centrum Handlowe „Ferio” 6 wrzesnia , ewentualnie jest Rzeszów , ul. Podpromie 10 Hala „Podpromie” 22-23 sierpnia ale nie wiem czy pojade mam ponad 400 km , wezmiesz sobie swoje płytki posłuchamy sobie pogadamy . :D oraz Katowice Summer Cars Party 26 wrzesnien :D


Ostatnio edytowano 11 sierpnia 2009, o 14:20 przez mirek_smok, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sierpnia 2009, o 21:12 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Grzesiek 79,
ma racje, troche ten temat "zbierzyl z drogi"
wiec prosze dalej (o ile) to juz tylko na temat.




Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2009, o 07:10 
Witam, no na to w katowicach to mogę podjechać, chętnie posłucham twojego systemu. do legnicy lub rzeszowa to będzie problem brak czasu ostatnio mnie tak dopadł że nie wiem za co się chwytać. Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2009, o 16:12 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
fader_audio,
masz moze problemy z odczytaniem polskich liter ?
Masz ostrzezenie.





Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL