Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 14:44

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj omawiamy wszelkie sprawy związane z Car-Audio, Nawigacją, Video i itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 września 2012, o 21:03 
Witam,

Które z poniższych modeli będzie najlepszy?
PIONEER DEH-P80MP
PIONEER DEH-P6000UB
PIONEER DEH-P85BT
Pioneer DEH 7200
KENWOOD KDC-BT8044U
Kenwood KDC-W707
KENWOOD KDC-BT60U
ALPINE IDA-X200

Szukam używanego radia które będzie dobrze grało. Nie potrzebne mi w nim żadne bajery chce żeby jak najlepiej odtwarzało muzykę. Cena do 600zł. Proszę o pomoc w wyborze. Może ktoś zna lepsze modele w tym przedziale cenowym?


Góra
  
 
PostNapisane: 10 września 2012, o 21:36 
polecam apline ida x301 sa na allegro ok 400 zl ...


Góra
  
 
PostNapisane: 10 września 2012, o 21:53 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 września 2008, o 15:49
Lokalizacja: Kraków
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Aktualny samochód: Honda S2000
W tej cenie radia które zagrają bardzo dobrze, alpine 9812/9815 lub alpine 9886

_________________

"Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 września 2012, o 14:41 
Jak chcesz szukać radia które gra dobrze w cenie do 600 zł to patrz na te firmy (jeżeli mają to być nowe radia);
Clarion (wg mnie najlepsze odwzorowanie dźwięku) oraz Kenwood. Niestety Alpine oraz Pioneer grają dobrze ale nie w tym segmencie cenowym.
Jeżeli może być używane to szukaj jakiejś dobrej starszej Alpine (CDA-9855R/9815/9812) albo starego Pioneera (DEH-P8600, DEH-P77MP), można wyrwać zadbane za ok 500-700 zł.
Ja cały czas myślę o jednym z najlepszych radiu (w kategorii jakości dźwięku) jakie zostało zrobione czyli o Clarion DXZ958RMC (używka w okolicy 1000zł).

Niestety dużo tych modeli nie ma usb ale jak chcesz mieć jakość dźwięku to raczej nie słuchasz mp3 tylko ori płyt lub nagranych z formatu typu *.flac itp.


Góra
  
 
PostNapisane: 6 października 2012, o 10:39 
spark napisał(a):
Jak chcesz szukać radia które gra dobrze w cenie do 600 zł to patrz na te firmy (jeżeli mają to być nowe radia);
Clarion (wg mnie najlepsze odwzorowanie dźwięku) oraz Kenwood. Niestety Alpine oraz Pioneer grają dobrze ale nie w tym segmencie cenowym.
Jeżeli może być używane to szukaj jakiejś dobrej starszej Alpine (CDA-9855R/9815/9812) albo starego Pioneera (DEH-P8600, DEH-P77MP), można wyrwać zadbane za ok 500-700 zł.
Ja cały czas myślę o jednym z najlepszych radiu (w kategorii jakości dźwięku) jakie zostało zrobione czyli o Clarion DXZ958RMC (używka w okolicy 1000zł).

Niestety dużo tych modeli nie ma usb ale jak chcesz mieć jakość dźwięku to raczej nie słuchasz mp3 tylko ori płyt lub nagranych z formatu typu *.flac itp.


Flac z netu to pic na wode na 5 płyt pewnie jedne jest zrobiona z dobrej kopi reszta to flac z mp3
Odnosnie radyjka to jeszcze 9853 i 9833 ze wskazaniem na te drugie w dobrej cenie da sie wyrwac czasem .
Czy to DXZ958RMC jest warte tej ceny to juz inna sprawa , za te kase jest dużo opcji w uzywce , gra dobrze ale nie lepiej niz np 9833 , czy 9835 , moze inaczej napisze gra bardziej ciplej niz alpina ale dzwiek jests bardziej ciężki nie ma tyle przestrzeni gora jest bardziej stonowana a dół bardzie wyeksponowany w porownaniu np z 9835 , miałem wszystkie te modele i porownywałem ale to jest moje zdanie , ja bym kupił tansze i dołozył do głosników wszak one graja :P


Góra
  
 
PostNapisane: 27 grudnia 2012, o 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 grudnia 2012, o 14:32
Lokalizacja: Oświęcim/Kraków
Imię: Marcin
Silnik: inny
Witam. Planuje zmienić swoje oryginalne radyjko na coś nowszego. W oko wpadło mi radio Pioneer DEH-X3500UI. Czy ktoś może używa takiego sprzętu i mógłby coś o nim napisać? Jak się prezentuje na żywo, jak gra itd.

_________________
Było:
1. Fiat Seicento Sporting Abarth 1.1
2. Opel Astra G HB 3D 1.6 8V,
3. Opel Astra Coupe Bertone 2.2 16V ---> http://astracoupe.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=15001
Jest: Opel Astra H GTC Sport


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL