Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 11 maja 2024, o 12:13

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj omawiamy wszelkie sprawy związane z Car-Audio, Nawigacją, Video i itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 października 2007, o 21:32 
no właśnie czytałem co ma Garmin do zaoferowania i za jakieś 1500zł można dostać co by mi może i pasowało tylko to co oni mają to nie ma z tego co wyczytałem możliwości wprowadzenia współrzędnych geograficznych punktu tylko można oznaczyć punkt w którym się wystartowało (np w lesie) a następnie ustawić kierowanie do tego punktu(chcąc wrócić) a to do końca nie jest to co ja chce. Mieli oczywiście jeszcze inne ale ceny były juz 5 cyfrowe także nawet nie chciałem czytać opisu :) Poszukam teraz tego co SirAdam proponuje


Ostatnio edytowano 23 października 2007, o 21:33 przez gerard, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2007, o 10:47 
A co sądzicie o PPC Mio P550? Już prawie jestem na niego zdecydowany, zbiera dobre noty. Ale problem u mnie jest taki że nie bardzo mam możliwość ściągnięcia czegokolwiek (mapy) z netu. W pracy skad pisze jest to niemozliwe, a domu modem:(. Najlepiej kupiłbym gotowy komplecik z AM na PL i Europę.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2007, o 11:08 
ja teraz używam spvm3000 taki palmfon co prawda w nawigacje bede się dopiero bawił ale sprzecik jest całkiem fajny i tani :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2007, o 15:04 
cezzar napisał(a):
A co sądzicie o PPC Mio P550?


A masz zdrowie i cierpliwość? Poza tym jesteś "komputerowcem"? Jeśli tak, to bierz.
Mio potrafi być kapryśne -> http://www.pdaclub.pl/forum/index.php?board=67


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2007, o 10:16 
gerard napisał(a):
Witam. Potrzebuje navi tylko dość specyficzne: chodzi mi o to że chciałbym np. wprowadzić współrzędne geograficzne ( np jakiegoś krzaka w polu ) i chciałbym aby mnie tam zaprowadziło ale nie drogami tylko np. że mam jechać w lewo. Bo z tego co widzie to te wszystkie automapy itd to mają rozbudowane ale plany miast a na tym mi nie zależy.


Automapa ma cos takiego. Jest wprowadzanie wspolrzednych ( bezposrednio prowadzi do tego punktu badz mozna go dodac ). A jesli chodzi o prowadzenie to mozna wlaczyc opcje "przelajowa" i prowadzi nas po linii prostej do punktu ( pokazujac strzalka w jakim kierunku mamy jechac ). Jeszcze jedna opcje trzeba odznaczyc ( przyciagaj do ulic - czy cos w tym rodzaju) i masz dokladnie to o co chodzi.

Ostatnio kupilem ojcu palma z wbudowanym gps za 400zl + uchwyt za 40zl. Wgranie automapy pare minut i masz juz nawigacje.


Ostatnio edytowano 25 października 2007, o 10:27 przez glider, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2007, o 13:42 
defender napisał(a):
cezzar napisał(a):
A co sądzicie o PPC Mio P550?


A masz zdrowie i cierpliwość? Poza tym jesteś "komputerowcem"? Jeśli tak, to bierz.
Mio potrafi być kapryśne -> http://www.pdaclub.pl/forum/index.php?board=67


Poczytałem troche opini o P550 i wzialem go do reki i już nie chcę. Teraz w grę wchodzą nowy mio P560 (jeszcze go nie widziałem) i Asus A696 z ukierunkowaniem na asusa.
Komputerowcem nie jestem ale chyba nie trzeba nim byc aby użytkować takie urządzenie,co? Jak mam kupić samo navi to za tą samą cenę lub nieco wyższą mam urządzenie o duużo większej funkcjonalności. Chyba że się myle, nie miałem do tej pory do czynienia z palmtopem.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2007, o 14:02 
Moj tato ma MIO 550. Bawiłem się trochę tym i konfigurowałem co nieco. Nie jest jakieś trudne w obsłudze urządzenie. Zdecydowanie wolałbym to niż samą nawigację. Jeżeli chodzi o dziwne zachowania to muszę stwierdzić, że raz się "sam" przerestartował do ustawień fabrycznych. Nie wiem tak na prawdę czy przypadkiem mój ojciec nie namieszał czegoś, ale mówi że nie. Generalnie fajna sprawa. Ja sam mam Laptopa + GPS, ale jest to mało funkcjonalne.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2007, o 14:08 
cezzar napisał(a):
Teraz w grę wchodzą nowy mio P560 (jeszcze go nie widziałem) i Asus A696 z ukierunkowaniem na asusa.


Nie wiem jak Mio ale Asus ma swietna baterie. Co do samego uzytkowania nie powinienes miec problemow jesli masz stycznosc z Windowsem na komputerze.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2007, o 15:43 
Miałem Asusa A636N i polecam, jeżeli ktoś dużo jeździ i potrzebuje Auto Mapę.
Dobra bateria, sprzęt dobrze wykonany i stabilny.
Jeden minus : miałem szybę fotochrom i powiem Wam, że obecnie posiadany moduł GPS Navibe do mojej Nokii N73 duużo lepiej trzyma sygnał satelit niż moduł w Asusie. Nie wiem jak to jest w Mio czy innych palmach, ale Asus w słoneczny dzień bądź wśród wysokich zabudowań potrafił tracić sygnał.


Ostatnio edytowano 25 października 2007, o 15:45 przez Burner, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2007, o 17:03 
Ten MIO 560 to jest model przejściowy.
Jeśli nie potrzebujesz WI-FI i BT to może MIO 350 za 850 zł?
A może jak masz komórkę w Orange to SPV M650 z Automapą?

@Burner, antena rozwiąże Twój problem gubienia sygnału.


Ostatnio edytowano 25 października 2007, o 17:08 przez defender, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 października 2007, o 06:27 
defender napisał(a):
Jeśli nie potrzebujesz WI-FI i BT


Właśnie na tym mi zależy. Szkoda że nie ma jeszcze aparatu foto.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 października 2007, o 14:22 
Burner napisał(a):
Miałem Asusa A636N i polecam, jeżeli ktoś dużo jeździ i potrzebuje Auto Mapę.


Orientujesz się czy na A696 działa tomtom? Podobno nie.

Mam kolejnego faworyta: fujitsu siemens n560


Ostatnio edytowano 26 października 2007, o 14:23 przez cezzar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 października 2007, o 14:48 
cezzar napisał(a):
Orientujesz się czy na A696 działa tomtom? Podobno nie.


Teraz to mnie zbiłeś z tropu... Czemu TomTom 6 ma nie działać?
Na 99% działa (gdyby nie Twoja wątpliwość, powiedziałbym, że działa na 100% ;) )

Co do N560 vs. A696 - teraz wziąłbym N560.
Ceny spadły (jak kupowałem Asusa, FS kosztował ok 2tyś zł), poza tym n560 ma większą rozdziałkę - 640x480 :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 października 2007, o 16:20 
cezzar napisał(a):
Orientujesz się czy na A696 działa tomtom? Podobno nie.

Mam kolejnego faworyta: fujitsu siemens n560



Na A636 sprawdzilem Destinator, TomTom i AM i wszystko ladnie chodzilo ( chyba ze to przez Windowsa 6.0 - bo chyba A696 juz takiego ma ).
Co do N560 sam takiego posiadam i do minusów mozna zaliczyc : slaba baterie ( w porownaniu do Asusa) i brak polskiego Wina ( trzeba spolszczenie wgrywac jako osobny prgram ). No i do FS musisz dokupic uchwyt i ladowarke ( przynajmniej u mnie tak bylo) a w A636 wszystko to bylo juz w standardzie.


Ostatnio edytowano 26 października 2007, o 16:26 przez glider, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, o 18:48 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Jako ze bylo tutaj tez wspominane o AutoMapa, to podlacze sie ktotko i zapytam czy ma ktos ten program, i czy moglby mi pomoc w poszukaniu PELNEJ wersji "testowej" bo na 3 dni urlopu w Polsce nie oplaca sie zbytnio kupowac.
Zeby tutaj nie robic burdelu dalej, to prosze chetnych do pomocy o kontakt na PW.
Dzieki.



Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL