Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 00:24

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj omawiamy wszelkie sprawy związane z Car-Audio, Nawigacją, Video i itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 czerwca 2012, o 19:23 
Hej posiadam navke Navroad nr560bf i ściągnąłem najnowszą automape (AutoMapa 6.10d (1204) EUROPE FINAL PC PPC PNA) chcę powiększyć obszar o Niemcy bo mam tylko Polskę jeśli ktos zna się bardzo dobrze na wszystkich tych sprawach wgrywaniu itp to proszę na priva nie będę się tutaj rozpisywać.


Góra
  
 
PostNapisane: 9 czerwca 2012, o 20:57 
Jeśli chcesz powiększyć obszar to musisz od nowa wgrać mapę, przy instalacji masz do wyboru (bynajmniej było tak w poprzednich starszych wersjach) obszar... albo cała mapa, albo właśnie zaznaczało się obszar, który chciało się wgrać...


Góra
  
 
PostNapisane: 10 czerwca 2012, o 08:47 
Dobra opisze mój problem następująco:
Sciagnalem najnowsza automape posiadam nawigacje NavRoad nr560bf z ce 5.0 chce aktualizowac mape oraz powiekszyc obszar na niej o niemcy podłączam kablem usb nawigacje no i nie widzi jej komputer,nie wiem jak mam zrobic aktualizacje włączyłem rozpakowana instalke automapy i załączyłęm instalacje bez usuwania poprzedniej automapy:robie to sposobem tak jakby przez ActiveSync dla oddzielnej karty pamieci i tak wciskam język -> instalacje -> urządzenie przenośne->(tutaj pojawia sie informacja NIE UDAŁO SIĘ ODCZYTAĆ ILOŚCI DOSTĘPNEGO MIEJSCA NA KARCIE PAMIECI RELASE " po czym jednak dalej przechodzi do instalacji i pokazuje dwie opcje:
Miejsce instalacji programu:
- Relase
- ShellDisk
- My FlashDisc
- SDMMC
Miejsce instalacji mapy:
- Relase
- ShellDisk
- My FlashDisc
- SDMMC
W pierwszym wybieram MyFlashDisk a w drugim SDMMC i niby instalacja pomyslnie potem wlaczam nawigacje cos sie spsulo bo mowi mi ze nawigacja nie obsluguje jakiegos tam formatu mapy i że brak skórek o rozdzielczosci 480x272 cx:cy no ale niby jest ta mapa zgrana bo po przeszperaniu nawigacji znalazlem ja zainstalowana niestety nie moge uruchomic jej z głownego przycisku NAWIGACJA bo własnie ten błąd skórek wyskakuje dopiero jak pogrzebie to wychodzi.Nie wiem czy nie lepiej jakoś sformatować nawigacji i spróbować od nowa tylko nie ma opcji formatuj:( nie wiem czy namieszałem czy co...


Góra
  
 
PostNapisane: 10 czerwca 2012, o 09:31 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lipca 2011, o 13:25
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. / Rotterdam
Imię: Sebek
Silnik: inny
http://www.my-navia.pl/ mysle ze najszybciej tu znajdziesz odpowiedz

_________________
http://astracoupe.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=10976


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 czerwca 2012, o 09:35 
Sam posiadam nawigację (MIO tylko nie PNA z WINDOWS MOBILE 5)
i z czego się orientuję by automapa śmigała na niektórych urządzenia trzeba było scracować

Bo formatowanie nawigacji znajdziesz szybciej pod słowem TWARDY RESET w książce użytkownika lub necie

P.S. w razie szczegółowych pytań znam fajne forum, które jest bardzo pomocne... masa kompetentnych ludzi siedzi zajmująca się min. nawigacjami... http://www.forum.dvhk.pl/


Góra
  
 
PostNapisane: 10 czerwca 2012, o 19:35 
ok dzięki za pomoc coś poszukam pokombinuje a co do cracka to ona już jest sckrakowana :) pozdro


Góra
  
 
PostNapisane: 20 czerwca 2012, o 10:28 
zainstaluj AcriveSync to za jego posrednictwem pc sie łączy z nawigacja , pozniej odpalasz odpowiedni plik instalacyjny i zaznaczasz mapy do doinstalowania , przy instalacji odznacz opcję "rejestruj" polecam poczukać na peb.pl tam znajdziesz wszystko do automapy


Góra
  
 
PostNapisane: 6 sierpnia 2012, o 21:17 
i czym się chwalisz że scrakowaną masz automapę ?? dziwię się że żaden z adminów nic z tym nie robi


Góra
  
 
PostNapisane: 8 listopada 2012, o 08:46 
odświerze tego kotleta zeby inni wiedzieli na win ce 5.0 mozna postawic wszystko tomtom garmin mapamap wszystko masz na chomiku razem z opisami instalacji automapa wcale nie jest taka super na starszych urządzeniach może sie zawieszac zalezy jaki masz procek w navi


Góra
  
 
PostNapisane: 28 listopada 2012, o 20:58 
Offline
Forumowicz
Forumowicz

Dołączył(a): 3 kwietnia 2012, o 22:16
Imię: Piotr
Silnik: Z18XE
Panowie co sądzicie o tej nawigacji ?

NAVROAD AURO AND ANDROID AUTOMAPA POLSKI XL 365

na naszym ulubionym portalu aukcyjnym jest za 499zł


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL