Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 23:40

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj omawiamy wszelkie sprawy związane z Car-Audio, Nawigacją, Video i itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2008, o 01:25 
A co z homologacją na tego Unindena 520 ? Czy przypadkiem nie zabroniona jest ich sprzedaż od połowy zeszłego roku ??


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2008, o 02:53 
Ja chyba pójdę w ślady i wezmę to Intek M-490 Plus http://www.allegro.pl/item328551782_cb_ ... nkcje.html (cena 369 zł –dla potomnych)– choć nigdy nie miałem cb i podobnie jak mich nie mam o tym za bardzo pojęcia ale czytałem trochę i na forum i w innych źródłach i chyba kupię właśnie to – zachęca mnie dodatkowo fakt ze można je zamontować w miejsce schowka na płyty, z tym, że atenkę kupię chyba tą Sirio triflex http://www.allegro.pl/item326844950_cb_ ... _nowe.html (cena 209 zł) wkręcaną w miejsce standardowej od radia która obsługuje cb fona i radio – podoba mi się ona bo jest wygodna i bardzo estetyczna biorąc pod uwagę aspekt tej atenki a atenki zaczepianej magnesem – a ogólnie chcę mieć cb - bo bardzo pożyteczny gadżet i jak by nie było dodakowe świecidło w aucie :twisted: :-) – choć jakoś mimowolnie itak mi się to kojarzy z ciężarówką :D - przepraszam ale nic nie mogę na to poradzić


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2008, o 08:36 
jula napisał(a):
Burner napisał(a):
EDIT: Hustlera nie opłaca się brać, bo nie mając szczęścia można trafić na wadliwe egzemplarze. Florida na dach ok, ale jak dla mnie za mało, za słaby magnes i nie wiem jak Ty byś ją na dachu położył (kabel przez drzwi odpada, a przez bagażnik nie da rady- za krótki kabel)
Fakt - co mi się obiło o uszy o wadliwej serii ale czy to jest prawda to nie wiem. Widzocznie ja mam szczęście i przy 200 jeszcze się trzymała na bagażniku z dodatkową podkładką xP

Nie mówiłem o magnesie, bo ten w Hustlerze też jest dobry, ale o wadach anteny, które uniemożliwiały jej poprawne działanie (trudności w nadawaniu/odbiorze)
Jak dla mnie Wilson na klapę oraz na dach, albo Sirio ML145 na klapę:)

Gildzior - Unidena kupisz bez problemu, ale faktycznie, homologacji już nie ma.
Obiło mi się o uszy, że TTI770 też już nie ma, ale głowy nie dam.

Spiderxxx - tyle pieniędzy za taką kiepską antenę?
Z opinii ludzi wiem, że narzekają na nią. Co jest do wszystkiego jest do niczego :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2008, o 11:02 
Burner napisał(a):
Spiderxxx - tyle pieniędzy za taką kiepską antenę?
Z opinii ludzi wiem, że narzekają na nią. Co jest do wszystkiego jest do niczego
Zgadzam się w pełni. Też miałem kupić Sirio Triflex ale co ciekawe goście handlujący tym odradzali, niemniej jednak fajnie ktoś wykombinował 3 w 1 :]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2008, o 11:07 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
Nie znam sie zbytnio na CB ale kolega mi kiedys oferowal( sprzedaje w sklepie i mają wlasnie CB) jakies radyjko i wiem ze to byla podrubka presidenta jakiegos (wyglada łudzaco podobnie) i ponoc jest lepsze nawet od oryginalu. Nie ma moze homologacji ale kto tam patrzy na to. Cena byla cos kolo 200 zl

_________________
SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP
Dianostyka OPEL i VAG -wszystkie modele wlacznie z najnowszymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2008, o 11:26 
wesol, to pewnie był Uniden 510. Lepiej brać U520 - ma RF Gain (przydatna rzecz ;) )
Jak dla mnie U520 jest lepszy od Presidenta Johnny II ASC.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2008, o 14:32 
Burner napisał(a):
Spiderxxx - tyle pieniędzy za taką kiepską antenę?
Z opinii ludzi wiem, że narzekają na nią. Co jest do wszystkiego jest do niczego


Czyli mówisz że nie warto ? Dlaczego kiepską ? Jakość będzie na niej paskudna ? Zasięg słabszy ? A Ja myślałem że uda mi się tak, że wszystko będzie ładnie wyglądał i uniknę tego wstrętnego badyla na aucie :(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2008, o 17:25 
Spiderxxx z tego co pamiętam to główną wadą jest słabszy zasięg szczególnie podczas nadawania i jak dla mnie drugą wadą jest to, że nie jesteś rozpoznawalny dla innych jako użytkownik cb :/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2008, o 18:20 
Ja to osobiście wole mieć z hologacją. Psy zapytają albo za granica zatrzymają i po co mieć problemy. nie lubie takich akcji.

A co myślicie o tym?

INTEK M-790 PLUS
http://www.art-bit.net.pl/index.php?p15 ... m-790-plus

PS. A jaka dobra antena mieści sie w bagażniku QP bez problemu ?? Bo może ten Midland ML 145 sie nei mieści ? W sumie ma 163cm... :/

http://www.art-bit.net.pl/index.php?p64 ... ite-cb-106
Taka bedzie dobra?


Ostatnio edytowano 23 marca 2008, o 19:05 przez Gildzior, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2008, o 18:32 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Spiderxxx napisał(a):
Ja chyba pójdę w ślady i wezmę to Intek M-490 Plus


Ja mam tego Inteka i jestem z niego super zadowolony, już na pierwszy rzut oka widać że nie jest to jakieś chińskie gófno, odbira i nadaje bardzo dobrze...jedyny minus to wielkość...ale polecam jak najbardziej

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2008, o 20:48 
Znalazłem INTEK 490 PLUS za 244 zeta, do tego tą antene WILSON LITTLE WILL i chyba bedzie cacy :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2008, o 22:12 
Ja kupiłem (ponad rok temu) PRO 520 XL UNIDEN i jestem bardzo zadowolony :) nie zamieniłbym na inne...

a co do anteny to mam 150cm Presidenta bez dodatkowej cewki, ale i tak jestem zadowolony...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2008, o 14:23 
Czy PA z Inteka 490 można podłączyć do megafonu alarmu w jakiś sposób ? :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2008, o 15:28 
Gildzior napisał(a):
Znalazłem INTEK 490 PLUS za 244 zeta, do tego tą antene WILSON LITTLE WILL i chyba bedzie cacy :)

Będzie cacy :ok:
Dobrze, że darowałeś sobie Sunkera...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2009, o 17:17 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 listopada 2008, o 23:18
Lokalizacja: Lublin
Imię: Konrad
Silnik: Z20LET
kto mi powie jak zamontowac unideda 520 xl w zapalniczce jak wyciac zeby to ladnie sie chowalo

[ Dodano: Sro 20 Maj, 2009 23:05 ]
cb radio w popielniczce zamontowane :)

_________________
mój garaż:
-Astra G Cabrio Bertone z20let 356km 456 nm
-Astra G Caravan opc z20let 218 km 340 nm
-Zafira A Opc z20let


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL