Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 19:48

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj omawiamy wszelkie sprawy związane z Car-Audio, Nawigacją, Video i itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 października 2011, o 11:55 
Witam
Szukam informacji na temat podłączenia telefonu do zestawu głośnomówiącego wbudowanego w Asterce.
Przeszukałem chyba cały internet i nic konkretnego nie znalazłem.
Z tego co wiem w radiu jest wbudowany telefon d-net (cokolwiek to znaczy)
w lampce jest mikrofon, i na tym moja znajomość tematu się kończy :]
Ktoś wie coś więcej na ten temat bądź używa takowego telefonu??


Góra
  
 
PostNapisane: 6 października 2011, o 14:05 
Temat dalej aktualny. . . . nikt nic nie wie? nie używacie tego?


Góra
  
 
PostNapisane: 12 października 2011, o 19:43 
Też jestem ciekaw jak to podłączyć, Daro a słuchaj jaki masz moduł do tego telefonu ??? Ja mam w lapmce ze tak powiem mikrofon, i dodatkowo za schowkiem mam jakąś centralke NOKII oryginalna od niej wychodza podejrze 3 - jacki . Masz takie samo ??? (moj kumpel ma np Sagema) pozdro


Góra
  
 
PostNapisane: 13 października 2011, o 12:19 
No ja tez mam mikrofon w lampce(chyba wszystkie z telefonem tam miały), a co do centralki to mnie teraz zaskoczyłeś bo nie widziałem nigdzie takowej(myślałem że jest jakos w radiu wbudowana ), jesli możesz to zapodaj foty w którym miejscu ona by mogła być to sprawdzę, bo jak miałem porozbierany schowek to nic nie zauważylem ;d


Góra
  
 
PostNapisane: 13 października 2011, o 20:25 
Offline
Forumowicz
Forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 czerwca 2007, o 12:09
Lokalizacja: krakow
Imię: Irek
Silnik: Z18XE
Daro napisał(a):
Szukam informacji na temat podłączenia telefonu do zestawu głośnomówiącego wbudowanego w Asterce

a jaki chcesz podpiac tam telefon???nie wiem dedykowany do opli,bluetooth,komorkowy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 października 2011, o 07:46 
Taki jaki tam można będzie podłączyć :D na razie jestem na etapie że nie wiem gdzie cokolwiek można wpiąć, nie umiem nic znaleźć jakie tam można podłączać telefony ale wydaje mi się że nie przez BT bo BT raczej nie ma w aucie z 2000r :D i nie żaden oplowski (nie wiem czy w ogóle taki był) z tego co mi sie obiło o uszy i nie wiem wile w tym jest prawdy to ludzie jakieś nokie podłączali. Pytanie JAK?


Góra
  
 
PostNapisane: 14 października 2011, o 10:23 
Daro napisał(a):
No ja tez mam mikrofon w lampce(chyba wszystkie z telefonem tam miały), a co do centralki to mnie teraz zaskoczyłeś bo nie widziałem nigdzie takowej(myślałem że jest jakos w radiu wbudowana ), jesli możesz to zapodaj foty w którym miejscu ona by mogła być to sprawdzę, bo jak miałem porozbierany schowek to nic nie zauważylem ;d



OK postaram sie znalezc niebawem troche czasu i zdemontowac schowek, jak zdemontujesz schowek bardzo latwo to mozna zrobic to w srodku po prawej stronie mam centralke Nokii i tak sie zastanawialem co ona moze mi nowego dac :D , Jak mozesz sprawdz czy tez masz cos takiego u siebie.


Góra
  
 
PostNapisane: 14 października 2011, o 19:08 
Offline
Forumowicz
Forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 czerwca 2007, o 12:09
Lokalizacja: krakow
Imię: Irek
Silnik: Z18XE
Cytuj:
nie przez BT bo BT raczej nie ma w aucie z 2000r

nie no bez jaj wiadomo ze nie ma bluetooth mialem na mysli takie cos
masz komorke z bluetooth kupujesz zestaw samochodowy np jak chcesz nokia CK-7W lub cos podobnego.w kostce radia masz wyciszenie wlasnie radiajak dzwoni tel. i tam podloczysz ten modul oraz mikrofon jak masz w lampce i do glosnikow
z tym ze jak pisze telefon komorkowy dzowni i dopiero poprzez ten modul bedzie dzialac


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 października 2011, o 19:41 
No mnie więcej to ma działać tak jak piszesz, inaczej mówiąc zamiast słuchawek z mikrofonem są głośniki i moc w lampce :D


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL