Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 marca 2024, o 10:47

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 września 2008, o 15:49 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
[center]Apel do wszystkich użytkowników forum. [/center]

Jak masz coś napisać to pomyśl sto razy, sprawdź opcję szukaj 1000 razy używając różnych słów bliskoznacznych (pisząc nawet szukane słowo z błędami w opcji szukaj).
Jeśli nie znajdziesz nic, to dopiero zakładaj temat. Jeśli znajdziesz temat o podobnej tematyce to się do niego dopisz opisując swój problem.
Choćby ci się paliło i miałbyś dostać nawet sraczki to najpierw zrób tak jak opisałem powyżej a później zakładaj nowy temat

Jeśli tego nie zrobisz będzie warn!!!!!!!!


Moderatorzy

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Ostatnio edytowano 3 września 2008, o 20:44 przez mich007, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 17:56 
michu.... zgadzam się w 100%

Mam tylko małą uwagę. Przeczytałem tego newsa - pełna aprobata bez dwóch zdań, tylko ta forma... Po prostu zajechało wiochą. Wchodzi sobie ktoś na forum, czyta newsa, który jest na samym środku strony i co myśli...?
Generalnie do świętoszków nie należę i w słowach również nie przebieram ale teksty typu "sraczka" chyba tutaj nie pasują, zwłaszcza z ust moderatora.

Będzie dla mnie warn? :DD


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 18:25 
To mialo być po prostu dobitne...... Czasem trzeba ostro!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 18:46 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
Zlatan napisał(a):
To mialo być po prostu dobitne...... Czasem trzeba ostro!!


dokładnie...słodkie pierdzenie do niektórzych nie trafia!! A pozatym skopiowałem wypowiedź Yolka, w pełni się z nią zgadzam i akceptuje zarówno wartość merytoryczną jak i formę!

Amen!

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 20:09 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 września 2006, o 12:16
Lokalizacja: Warszawa
Silnik: inny
awake napisał(a):
Mam tylko małą uwagę. Przeczytałem tego newsa - pełna aprobata bez dwóch zdań, tylko ta forma... Po prostu zajechało wiochą. Wchodzi sobie ktoś na forum, czyta newsa, który jest na samym środku strony i co myśli...?


Bardzo się cieszę, że poruszyłeś tą ważną kwestię.
Otóż powiem ci tak to co sobie ta osoba pomyśli wchodząc na stronę główną forum to samo znajdzie w środku. Więc może ją to zniechęci do wstapienia do naszego klubu którego poziom obecny jest po prostu
żenujący .

Od miesiąca jak wchodzę na forum i czytam te wszystkie posty to po prostu rzygac mi się chce. Od tygodnia dzień w dzień uzytkownicy piszą po ponad 160 postów dziennie z czego 3/4 dotyczy rozmów na poziomie
czteroletnich dziewczynek o swoim zajebistem różowym rowerku, nowych gatkach ich ukochanej lalki - ludzie ile to można pisac ku..wa o tym samym w kółko.
Pojawiło się też dużo mądarlińskich użytkowników którzy gówno wiedzą ale muszą zabrac głos w każdym temacie oraz takich co muszą napisac cokolwiek nawet wstawic uśmieszek, bo przecież trzeba sobie podkręci licznik postów aby może w przyszłości ewentualnie napisac jakies ogłoszenie w dziale sprzedaży.
Bezsensownych tematów i postów plaga, lenistwo użytkowników normalnie mnie przeraża.

Nie dziwię się, że administratorzy praktycznie już na to forum nie zglądają bo na ich miejscu też nie miał bym po co. Lepiej zostawic tego dziwnego stworka jakim stało się to forum na pastwę losu a może w końcu się samo wykończy umrze śmiercią tragiczną.

Koniec z byciem miłym, tłumaczeniami itp., ja osobiście zamieniam to na warna.
Każdy kto będzie zakładał tematy bez sensu, nie stosował się do zaleceń z opcją szukaj, chciał się popisac poziomem swojej wiedzy choc gówno wie, dostanie warna.
Nie obchodzi mnie to ile użytkowników będzie latało z czerwonym paskiem, ale mam już
powoli dosyc ogólnego rozprężenia panującego na forum.

A i skoro nie dociera w sposób kulturalny do użytkowników forum to zmieniam to na sposób bardziej dobitny by nie powiedziec chamski.

Teraz zacznę się dopiero nad wami pastwic [-X


Ostatnio edytowano 3 września 2008, o 21:46 przez yolk, łącznie edytowano 5 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 20:36 
mich007 napisał(a):
Choć by
choćby - pisze się razem
yolk napisał(a):
rzenujący.
- żenujący, tak jest poprawnie
yolk napisał(a):
cztero letnich
- razem : cztroletnich
yolk napisał(a):
po woli
- powoli


yolk napisał(a):
lenistwo użytkowników normalnie mnie przeraża.

mnie przeraża ta ortografia. może i gówno wiem na temat mechaniki i samochodów ale jeśli Ktoś już ma mnie pouczać - niech to zrobi poprawnie gramatycznie oraz stylistycznie. Bo też zacznę "żygać".

mam nadzieję iż Panowie Moderatorzy nie usuną tego posta...


będzie warn ?

pozdrawiam - sixu - Jarosław.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 20:46 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
sixu31 napisał(a):
będzie warn ?


strugasz bohatera?? prowokujesz?? czy co?

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 21:52 
nie , Michu. wyraziłem swoje zdanie. ze strugania Bohatera wyrosłem około 24 lat. teraz mam 32. nie uważam, żebym tutaj cokolwiek prowokował aczkolwiek rozumiem reakcję.
Poznałem tutaj bardzo fajnych Ludzi i cieszę się ,iż "można było" z Nimi pogadać nawet o "dupie Maryny". Koleżka, ValVe, Tygrysek,WARIK, Spiderxxx, Szymek i Wielu Innych. Zgadzam się że dużo postów jest tutaj niepotrzebnych ale czy trzeba tak reagować ? Jakie wrażenie odbiorą wchodzący tutaj po raz pierwszy czytając na "dzień dobry" : sraczka, gówno, rzygać, pierdzenie, zajebistym, chamski ...

tyle w tym temacie, jeśli chodzi o moją wypowiedź. Wybaczcie Ci, których uraziłem.


Ostatnio edytowano 3 września 2008, o 22:17 przez sixu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 21:54 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 września 2006, o 12:16
Lokalizacja: Warszawa
Silnik: inny
Dziękuję Ci Sixu31, że wykazałeś się tak wielką elokwencją i zadałeś sobie trudu, aby sprawdzic pisownię mojej wypowiedzi.
Tylko powiem Ci tak nie lubię jak ktoś mnie ku..wa poprawia a sam robi błędy,
Sixu31 napisał(a):
Bo też zacznę "żygać".
(proponuję zajrzyj do słownika i sprawdź poprawną pisownię), ale dla twojego spokojnego ducha poprawiłem specjalnie błędy które zrobiłem na niebiesko.

A i jeszcze jedno jest takie powiedzenie "uderz w stół a nożyce się odezwą"

Sixu31 napisał(a):
Zgadzam się że dużo postów jest tutaj niepotrzebnych ale czy trzeba tak reagować ? Jakie wrażenie odbiorą wchodzący tutaj po raz pierwszy czytając na "dzień dobry" : sraczka, gówno, rzygać, pierdzenie, zajebistym, chamski ...

Niestety taka jest prawda, że jak się normalnie mówi to nikt nie słucha, raptem jak się zacznie używac języka dosadnego to mamy wielkie oburzenie co powiedzą inni, proszę Cię po prostu mnie nie rozśmieszaj- raptem teraz będziemy zgrywac świętoszków.


Ostatnio edytowano 3 września 2008, o 22:06 przez yolk, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 21:58 
Offline
Klubowicz
Klubowicz

Dołączył(a): 25 sierpnia 2007, o 21:20
Lokalizacja: Płock
Imię: Adam
Silnik: Z20LET
sixu31 napisał(a):
pogadać nawet o "dupie Maryny".


O tym można pogadać na czacie. O ile się orientuję, istnieje coś takiego na tym forum.

_________________
Minifucha.pl - "szybki grosz". Wzbogać się na dorabianiu.
http://minifucha.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 22:27 
yolk napisał(a):
Tylko powiem Ci tak nie lubię jak ktoś mnie ku..wa poprawia a sam robi błędy,
Sixu31 napisał/a:
Bo też zacznę "żygać".
(proponuję zajrzyj do słownika i sprawdź poprawną pisownię), ale dla twojego spokojnego ducha poprawiłem specjalnie błędy które zrobiłem na niebiesko.


dlatego umieściłem to w cydzysłowie. to było celowe.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 22:30 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
yolk napisał(a):
Dziękuję Ci Sixu31, że wykazałeś się tak wielką elokwencją i zadałeś sobie trudu, aby sprawdzic pisownię mojej wypowiedzi.

Czasami jest tak, że czytając wyłapuję się samoistnie błędy.

yolk napisał(a):
A i jeszcze jedno jest takie powiedzenie "uderz w stół a nożyce się odezwą"

Sixu31 napisał/a:
Zgadzam się że dużo postów jest tutaj niepotrzebnych ale czy trzeba tak reagować ? Jakie wrażenie odbiorą wchodzący tutaj po raz pierwszy czytając na "dzień dobry" : sraczka, gówno, rzygać, pierdzenie, zajebistym, chamski ...


A to już było złośliwe :?

mich007 napisał(a):
sixu31 napisał/a:
będzie warn ?


strugasz bohatera?? prowokujesz?? czy co?


W sumie to ja też już nie wiem, czy za tą wiadomość nie dostane warna...

Podsumowując uważam, że powinniśmy zrobić jakieś ograniczenie dla nowych użytkowników, może coś takiego, że nie mogą zakładać tematów przez 2 tygodnie od rejestracji, dzięki temu dobrze poszukają, a nie będą zakładać bzdurne tematy :)


Ostatnio edytowano 3 września 2008, o 22:31 przez kolezka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 22:41 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
kolezka napisał(a):
W sumie to ja też już nie wiem, czy za tą wiadomość nie dostane warna...


koleżka, prosze Cie...a czy sixu dostał warna??

ale wkur*** mnie coś takiego....sixu się wypowiedział i przecież nikt Mu nie zabrania ani tym bardziej nie karze za to bo każdy ma swoje zdanie i po to jest forum żeby pisać co się myśli...to jest ok

ale po kiego ch*** na końcu ten dopisek "będzie warn?"

co to ma znaczyć? bo odnosłem wrażenie że ta wypowiedź była celowa tylko po to żeby sprowokować do warna!!

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 22:56 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
mich007 napisał(a):
bo odnosłem wrażenie że ta wypowiedź była celowa tylko po to żeby sprowokować do warna!!

Ta wypowiedź była celowa, to fakt, ale nie po warna, ale jakby co to zawsze przyjmę go z podniesioną głową :)
Chodzi o to, że można wprowadzić blokady dla nowych użytkowników i nie będzie takiego bałaganu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 22:57 
to chyba odnosiło się do wypowiedzi sixu31


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL