Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 29 marca 2024, o 15:36

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 23:08 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
deeeeejm napisał(a):
to chyba odnosiło się do wypowiedzi sixu31


dokładnie

kolezka napisał(a):
Podsumowując uważam, że powinniśmy zrobić jakieś ograniczenie dla nowych użytkowników, może coś takiego, że nie mogą zakładać tematów przez 2 tygodnie od rejestracji, dzięki temu dobrze poszukają, a nie będą zakładać bzdurne tematy


to ja mam lepszą propozycje...to niech każdy po kolei będzie miał moderatora przez np. tydzień i postanowienie że ma dbać o porządek na forum...a cała reszta w tym czasie śmieci na forum...zakłada dziesiątki takich samych tematów, pisze posty w nieodpowiednich tematach, syfi, spamuje do bólu i najważniejsze...nie słucha setek
powtarzających się próśb moderatora...to może wtedy zrozumiecie o co nam chodzi i dlaczego np. SirAdam odszedł z forum...bo w tej chwili odbieracie tą sytuacje tylko ze swojego punktu widzenia...

Ciekawe czy po takim tygodniu Wam nerwy nie puszczą jak będziecie poświęcać swój czas na porządkowanie i upominanie a tu zonk...jak groch o ściane...

A to tylko tydzień...a teraz róbcie to przez pół roku, rok, dwa lata...więc nie pociskajcie tutaj głodnych kawałków że straszymy jakimiś warnami...jak mamy do cholery reagować?? Zrobić tournee po Polsce i każdego z osobna postawić do kąta???

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 23:16 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 września 2006, o 12:16
Lokalizacja: Warszawa
Silnik: inny
sixu31 napisał(a):
dlatego umieściłem to w cydzysłowie. to było celowe.

W cudzysłowie umieszcza się cytaty lub wyrazy i zwroty użyte w znaczeniu innym niż ich znaczenie zasadnicze, a w słowie rzygac nie zrobiłem błędu i raczej też to słowo nie ma ukrytego znaczenia - oczywiscie jeśli mamy byc tacy elokwentni.

mich007 napisał(a):
to ja mam lepszą propozycje...to niech każdy po kolei będzie miał moderatora przez np. tydzień i postanowienie że ma dbać o porządek na forum...a cała reszta w tym czasie śmieci na forum...zakłada dziesiątki takich samych tematów, pisze posty w nieodpowiednich tematach, syfi, spamuje do bólu i najważniejsze...nie słucha setek
powtarzających się próśb moderatora...to może wtedy zrozumiecie o co nam chodzi i dlaczego np. SirAdam odszedł z forum...bo w tej chwili odbieracie tą sytuacje tylko ze swojego punktu widzenia...

Ciekawe czy po takim tygodniu Wam nerwy nie puszczą jak będziecie poświęcać swój czas na porządkowanie i upominanie a tu zonk...jak groch o ściane...

A to tylko tydzień...a teraz róbcie to przez pół roku, rok, dwa lata...więc nie pociskajcie tutaj głodnych kawałków że straszymy jakimiś warnami...jak mamy do cholery reagować?? Zrobić tournee po Polsce i każdego z osobna postawić do kąta???

Obiema łapkami się pod tą wypowiedzią podpisuję i dlatego dyskusję na temat jak postępują moderatorzy czy jak będą postępowac uważam za bezsensowną.

A założony plan będę realizował w 101%.


Ostatnio edytowano 3 września 2008, o 23:21 przez yolk, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 23:19 
z tym postem zgadzam sie w zupelnosci. w poprzednich chodzilo mi jedynie o forme.
p.s.
jezeli Moderatorzy zechca, ja codziennie czytam to forum. bardzo chetnie moge sie udzielic.
jestem do dyspozycji ;)

Michu, Yolk - nic do Was prywatnie nie mam. nie odbierajcie tego w ten sposob.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 23:28 
Offline
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2007, o 00:41
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adrian
Silnik: inny
mich007 napisał(a):
to ja mam lepszą propozycje...to niech każdy po kolei będzie miał moderatora przez np. tydzień i postanowienie że ma dbać o porządek na forum...a cała reszta w tym czasie śmieci na forum...zakłada dziesiątki takich samych tematów, pisze posty w nieodpowiednich tematach, syfi, spamuje do bólu i najważniejsze...nie słucha setek
powtarzających się próśb moderatora...to może wtedy zrozumiecie o co nam chodzi i dlaczego np. SirAdam odszedł z forum...bo w tej chwili odbieracie tą sytuacje tylko ze swojego punktu widzenia...

Ciekawe czy po takim tygodniu Wam nerwy nie puszczą jak będziecie poświęcać swój czas na porządkowanie i upominanie a tu zonk...jak groch o ściane...


Ja nie mam cierpliwości, więc mogłoby to być zbyt rygorystyczne z mojej strony :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 23:32 
mich007 napisał(a):
deeeeejm napisał(a):
to chyba odnosiło się do wypowiedzi sixu31


dokładnie

kolezka napisał(a):
Podsumowując uważam, że powinniśmy zrobić jakieś ograniczenie dla nowych użytkowników, może coś takiego, że nie mogą zakładać tematów przez 2 tygodnie od rejestracji, dzięki temu dobrze poszukają, a nie będą zakładać bzdurne tematy


to ja mam lepszą propozycje...to niech każdy po kolei będzie miał moderatora przez np. tydzień i postanowienie że ma dbać o porządek na forum...a cała reszta w tym czasie śmieci na forum...zakłada dziesiątki takich samych tematów, pisze posty w nieodpowiednich tematach, syfi, spamuje do bólu i najważniejsze...nie słucha setek
powtarzających się próśb moderatora...to może wtedy zrozumiecie o co nam chodzi i dlaczego np. SirAdam odszedł z forum...bo w tej chwili odbieracie tą sytuacje tylko ze swojego punktu widzenia...

Ciekawe czy po takim tygodniu Wam nerwy nie puszczą jak będziecie poświęcać swój czas na porządkowanie i upominanie a tu zonk...jak groch o ściane...

A to tylko tydzień...a teraz róbcie to przez pół roku, rok, dwa lata...więc nie pociskajcie tutaj głodnych kawałków że straszymy jakimiś warnami...jak mamy do cholery reagować?? Zrobić tournee po Polsce i każdego z osobna postawić do kąta???


Mich, ja miałem moda na dużym forum ponad 30000 userów, jak i na bardzo dużym portalu internetowym grubo ponad 2000000 userów i wiem że to nie jest łatwe, ciągle słyszysz to samo, ciągle to samo widzisz, ale trzeba jednak umieć się opanować. Nie mówię że Ty nie umiesz, ale trzeba na wszystko patrzeć z dystansem.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 23:34 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
sixu31 napisał(a):
w poprzednich chodzilo mi jedynie o forme.


no sixu...ale jak inaczej? próźb po dobroci było już setki bez skutku...więc może prosty język ludzie zrozumieją...sam już nie wiem...

A jest to na stronie głównej w oryginalnej formie celowo...właśnie dlatego żeby nowych użytkowników na wstępie uświadomić że na tym forum nie skutkują już kulturalne zachowania...

A jak się komuś to nie podoba to nie musi się rejestrować...

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 września 2008, o 06:37 
Panowie, ale po co to gadanie? Admini pousuwac glupie posty, powywywalac do smietacha i po klopocie. Bez zbednych komentarzy. Admini powinni nadzorowac forum i to oni decyduja o jego ksztalcie.
Moje posty tez zostaly usuniete i ok. Byly beznadzieje, to ich nie ma, problem z glowy.

Druga sprawa to taka, ze powinno byc ograniczenie dla "nowych". Pierwsze niech poczytaja forum, a dopiero potem niech sie dziela swoimi doswiadczeniami. Tak jest pratykowane na innych tego typu forach.

Na tym forum jest praktycznie wszytko, co tylko mozna bylo powiedziec o QP i co mogloby byc przydatne nowym userom.

Ewentualnie mozna utworzyc nowy dzial: "Dla poczatkujacych" gdzie nowi beda mogli pisac wszystko co tylko chca, a starsi nie beda musieli tego czytac ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 września 2008, o 17:11 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
marioo napisał(a):
Admini pousuwac glupie posty, powywywalac do smietacha i po klopocie. Bez zbednych komentarzy. Admini powinni nadzorowac forum i to oni decyduja o jego ksztalcie.


Marioo, ale ileż można te posty kasować. Chodzi o to, żeby takich postów nie było, bo w takim razie to ja jestem ... kasowaczem?
Wchodzę na forum z nadzieją, że ktoś wpakował nowe turbo pod mache albo zapodał nową zawieche i coś o tym napisał, ale niestety w dziale technicznym pojawia się najmniej postów. A jak już się coś pojawi to jest to pytanie typu: co to znaczy Ölstand, na które zresztą odpowiedź od dawna jest już na forum.

Podsumowując.
Podpisuję pod pomysłem Yolka. Może warn zmusi do zastanowienia.

Co do "sraczki" na stronie głównej to niech zostanie jako ostrzeżenie. Później się to wywali.

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 września 2008, o 20:02 
Myśle, że nie zrobie OT ale moim zdaniem coraz bardziej zaczyna brakować SirAdama...
Tylko moje zdanie


A tak odnośnie postów to jest to naprawdę temat rzeka i jest to naprawdę męczące, bo starsi urzytkownicy potrafią się dostosować, ale znajdzie to forum taki jeden z drugim i odrazu I pytanie "Na co zwracać uwagę przy zakupie?" - Zastrzelić tak jak stoi takiego!!!


Ostatnio edytowano 4 września 2008, o 20:05 przez gerard, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 września 2008, o 20:09 
Chłopaki dajcie spokój – jeden klan wszyscy jesteśmy – nie mylić nie daj bozia z serialem : ale dzisiaj dzień ciśnieniowy :O

[ Dodano: Pią 05 Wrz, 2008 21:27 ]
marioo napisał(a):
Na tym forum jest praktycznie wszytko, co tylko mozna bylo powiedziec o QP i co mogloby byc przydatne nowym userom


Ps ja powiem tyle ze byłem i na forum calibry, audi a4. audi TT – i naprawde na tym forum pierwszy raz zetknąłem się z taką masą ludzi tak znających się na mechanice elektryce w autach itd. – myślałem ze w dziedziny mechaniki jestem kozak ale jak poczytałem posty i wypowiedzi innych ludzi którzy znają się na rzeczy – SirAdam – którego można chyba nazwać by było królem wiedzy opla, i wielu wielu ludzi, którzy pomogli mi tutaj- wiadomo, jak trzeba było to i worna się wyłapało – wejdźcie na forum audi TT i zgłoście się z problemem – zobaczycie jak wam pomogą :DD – a tutaj zdjęcia wszystkiego jak marzenie, i jeszcze ludzi tyle którzy naprawdę dużo wiedzą na temat mechaniki – wiadomo na każdym forum jest trochę spamu – ale nie przesadzajmy, ja nasze forum uważam za zajebiste, i nawet jak już tam kiedyś nie będę miał coupe Itak będę tu zaglądał bo podobnie jak sixu poznałem tu wiele naprawdę fajnych kolesi – nie dramatyzujmy, nie jest chyba az tak tragicznie – co do bycia modem za nic w święcie bym nie chciał – sam wiem ile ja głowę nie raz zawracam a to a tamto, a jeden jedyny nie jestem


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 września 2008, o 12:57 
Witam
Teraz ja trochę dodam od siebie :D
Wchodząc pierwszy raz na to forum najpierw się zarejestrowałem a później przywitałem i zamilkłem na jakiś czas :( dlaczego?
Wiedze mam nikłą na temat mojego autka a czytając tutaj tematy i posty przeraziła mnie wiedza niektórych forumowiczów w pozytywnym tego słowa sensie :D
Czytałem większość tematów i postów tutaj zanim cokolwiek sam napisałem i jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze to wszystko super bo i poważna rozmowa i głupio też można pogadać a jak dobrze się wczytać to samemu można złożyć QP z części kupionych bo tutaj wszystko jest opisane :twisted: ale jest problem w utrzymaniu danego tematu :(
niestety w wielu tematach z postu na post schodzimy z danego TEMATU na inny i wszystko wymieszane :(
Ja będąc moderatorem nie ogarnął bym tego za hu.. i chwała im za to że starają sie to jakoś utrzymać w ładzie ale to nie moderatorzy ale my-zwykli użytkownicy i forumowicze- tworzymy to forum i my przede wszystkim musimy pilnować tego co i gdzie piszemy ;)
Tyle z moje strony
Zawsze pokorny sługa GUMBASEK :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 września 2008, o 18:48 
mich007 napisał(a):
Ciekawe czy po takim tygodniu Wam nerwy nie puszczą jak będziecie poświęcać swój czas na porządkowanie i upominanie a tu zonk...jak groch o ściane...


niestety ale taka jest rola modow... tu widze ze kazdy mod daje o sobie znac ze cos zrobil... na innych forach po prostu temat zostaje przeniesiony i info droga PW trafia do usera i po sprawie... moze to WAM pomoze


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 września 2008, o 22:10 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 08:04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Imię: Krzysztof
Silnik: inny
NasH napisał(a):
tu widze ze kazdy mod daje o sobie znac ze cos zrobil


tak, żeby potem uniknąć pytań...gdzie mój temat? gdzie mój post? itp itd...

Ale widze że to i tak na ch***...jednemu scalam temat z innym istniejącym dając informacje o tym a za godzine idiota (bo już nie wiem jak to nazwać) zakłada nowy identyczny temat i jeszcze obraza majestatu bo gdzie się jego temat podział!!!!!

To już zakrawa na kpine i powiem WAM WSZYSTKIM że mam już tego serdecznie dość!!! Jak się do końca wku**** to nie będzie zlituj!!!

_________________
RPM-SERVICE - serwis ogumienia, regeneracja felg, mechanika, autoklima

www.rpm-service.pl
https://www.facebook.com/pages/RPM-SERVICE/680155875351081

ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 września 2008, o 13:52 
żebyście nie myśleli że u Nas tylko bywa bałagan : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59620 przypomina Wam to coś ?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL