Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 16 kwietnia 2024, o 13:56

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Update FORUM
PostNapisane: 19 stycznia 2008, o 16:34 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2004, o 09:33
Lokalizacja: Katowice
jak niektorzy zauwazyli, na forum robi sie ostatnio nerwowa atmosfera w związku z tym podjeto kroki o update na nowszy skrypt a forum czeka restrukturyzacja

wszystkim zycze powodzenia a userow prosze o zaakceptowanie ewentualnych przestojow

Administracja

_________________
Opel Z-series Consultant
Z20LET Z20LEL Z20LER Z20LEH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 stycznia 2008, o 10:11 
Dobrze ze forum juz jest spowrotem ;) wszystko bedzie ok ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 stycznia 2008, o 10:44 
co racja to racja --troszku sie porobilo,ale niema tego zlego co ......
dzieki coube ze stronka juz smiga!!pozdrawiam i powodzenia!!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 stycznia 2008, o 21:21 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Jak juz niektorzy zauwazyli, pojawil sie surowy stan "nowego" forum.
Zeby calkowicie wiedziec jak to bedzie wygladac - wyobrazcie sobie ze wszystkie te dzialy w ktorych mozecie teraz pisac, nie istnieja.Pozostana tylko te ktore sa teraz zamkniete.
Ale jak juz wspomnialem, to jest tylko stan surowy, jeszcze duzo moze sie zmienic, bo trudno jest "dostac" wszystkich 3 adminow jednoczesnie online (a telefon za drogi)
Jezeli Coube i Titleist zatwierdza moj plan, to zyczniemy przenosic posty, dlatego nie meczcie sie zabardzo z pisaniem w nastepnych kilku dniach , bo moze sie zdazyc ze zniknie jakis post.Trudno jest wszystko przeniesc i nic nie stracic, jak forum jest online.

Mysle ze taki wyglad wym sie spodoba, jezeli ktos ma jakies propozycje, to prosze TYLKO Gadu-Gadu, E-Mail, PW do mnie lub do Coube, nie piszcie prosze tutaj, bo znowu narobicie burdel, i bede zly ;)
Ten temat tutaj jest tylko do ogloszen, a nie do dyskusji.
Dziekuje i prosze o cierpliwosc.



Administracja.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2008, o 01:13 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Dzial OGOLNE jest "posprzatany, tak wiec prosze nie wpisywac tam pierdolow, bo beda ostrzezenia.
Jak macie cos gdzies zle napisac, albo dzial do ktorego by to pasowalo jest zamkniety , to piszcie w OffTopic.
Niestety ale w jeden dzien nie dam rady ponad 20.000 postow przejzec i przeniesc w odpowiednie miejsce.
Musicie miec cierpliwosc.
Teraz ide spac :P




Adam


Ostatnio edytowano 23 stycznia 2008, o 01:33 przez SirAdam, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2008, o 21:38 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Z dniem dzisiejszym @Yolk zostal powolany na moderatora.
Pomoze nam w utrzymaniu porzadku na forum, i bedzie mogl tak jak my "szastac" ostrzezeniami xP

@Yolk, witam w gronie, i zycze duzo zabawy.




Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lutego 2008, o 00:37 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Kolega DAN zostal dzisiaj pomocnikiem moderatorow na czas probny, z ograniczonymi prawami.
Jezeli spodoba mu sie ten stres moderatora, i bedzie sobie radzil z moderowaniem postow, zostanie oficjalnie mianowany na moderatora.



Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lutego 2008, o 22:21 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Sa nowe wiadomosci;
stary dzial "Techniczny" zostal kompletnie posortowany, przeniesiony w nowe dzialy, i zlikwidowany.Zostalo przeniesionych ponad 10.000 tematow.
Byl to ostatni punkt planowanego update forum.

Kolega DAN spisal sie przy tej operacji "na piatke" i tym samym udowodnil, ze jest odpowiednim kandydatem na moderatora, Wiec korzystajac z okazji mianuje go "pelnowartosciowym" moderatorem.
DAN - gratulacje.




Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2008, o 13:44 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Germany/MA
Imię: Adam
Silnik: inny
Aktualny samochód: Mercedes-Benz
Ja juz od jakiegos czasu sie na tym zastanawiam i doszlem do takiego wniosku, ze oddaje moderowanie forum w "mlodsze" rece.
Moze i macie racje ze moj sposob prowadzenia forum jest zbyt radykalny.
Ostatnio bylo wystarczyjaco duzo "zadymy" na forum, i dlatego nie chce siac wiecej zametu, i postanowilem ustapic.
Jako ze Coube jest na wyjezdzie i nie bedzie go jeszcze conajmniej miesiac, a Titleist zadko zaglada na forum, to zostalem ja jako Junior Admin jedyny, ktory ma dostep do Panelu Administratora.
Moderowanie forum pozostaje w rekach kolegow;mich007,DAN, i Yolk.
Ja osobiscie zostaje na forum jako zwykly uzytkownik, i przestaje zajmowac sie moderowaniem, trzymaniem porzadkow czy upominaniem.
Bede sobie tylko zagladal na forum kiedy bede mial na to ochote, a nie dziennie - bo musze zobaczyc czy wszystko w porzadku.
Poprostu - odpoczne.Juz od dlugiego czasu poswiecalem wiekszosc mojego wolnego czasu dla forum, to sie teraz zmieni.
Dla wyjasnienia; to nie ma byc cos w rodzaju "ucieczki" z mojej strony, lecz poprostu, chce uniknac nastepnych "afer" na forum, a ze moj sposob utrzymania porzadku jest dla conajmniej polowy z was zbyt radykalny, postanowilem to zmienic.
Jak juz kiedys pisalem; moderatorzy sa dla forum, a nie forum dla moderatorow.

Jezeli moderatorzy beda mieli jakies problemy, to wiedza ze moga sie do mnie przez GG albo PW zglosic, to pomoge w sprawach forum.

Dla wszystkich innych kolegow, jestem od dzisiaj uzytkownikiem takim samym jak wy - nie jestem juz modem.Prosze o poszanowanie mojej decyzji.




Adam

Post przeniosłem
@Yolk


Ostatnio edytowano 4 marca 2008, o 18:36 przez SirAdam, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL